2737
2739
عنوان

بی بی مثبته؟

104 بازدید | 11 پست

بچه ها ۱۲ روز عقب زدم بنظرتون مثبته 

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره مثبته. فقط چون هورمون بارداریت زیاد ترشح نشده ی خطش کمرنگ تره

مممنونم عزیزم انشاالله فردا میرم آز واقعا مثبت باشه و سالم

راستی درد شدید پریودی هم دارم برا همین تا الان بی بی نزده بودم ولی نه پریود شدم نه لکه بینی که به شک افتادم طبیعیه آیا؟

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2740
مممنونم عزیزم انشاالله فردا میرم آز واقعا مثبت باشه و سالم راستی درد شدید پریودی هم دارم برا همین ت ...

اره منم اوایل بارداری تا همین الان درد های پریودی دارم. چون رحم جا باز میکنه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
اره منم اوایل بارداری تا همین الان درد های پریودی دارم. چون رحم جا باز میکنه

جدی میگین انشاالله بسلامتی بغل بگیرین نی نی رو عزیزم خدا کنه منم مشکلی نداشته باشم چون واقعا میترسم یه سقط داشتم خیلی میترسم برا همین

جدی میگین انشاالله بسلامتی بغل بگیرین نی نی رو عزیزم خدا کنه منم مشکلی نداشته باشم چون واقعا میترسم ...

ایشالا چیزی نمیشه. فقط تنها راه جلوگیری از سقط تا جایی که من میدونم تو ماه های اول استراحت مطلقه. شیاف پروژسترون مقعدی و بیشتر از یک کیلو بلند نکن بیشتر ام دراز بکش و پله ام نرو زیر دوش اب گرم ام بیشتر از ده دیقه واینستا کمرتو شل میکنه و به پهلوی چپ بخواب

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
ایشالا چیزی نمیشه. فقط تنها راه جلوگیری از سقط تا جایی که من میدونم تو ماه های اول استراحت مطلقه. شی ...

واای خدا قبل بی بی چک فک کن کل خونه رو تمیز کردم مهمون دعوت کردم خودمو خسته کردم تا پریود بشم ولی نشد تا بی بی مثبت شد برام دعا کن