2733
2739

دوستان من خیلی بی هوا گریه میکنم خیلی فکر آسیب زدن به خودم رو دارم دوست دارم توی اتاق تاریک بمونم فقط گریه کنم انگار روحم داره عذاب میکشه قدرت تصمیم گیریم رو واقعا از دست دادم تمرکزم افتضاحه افتضاح بطوری توی درس خوندن هم به مشکل خوردم استرس شدید دارم بعضی شبا قلب درد میکنم از آینده میترسم(شبای قبل امتحانات اینقدر حالم بد میشه که نمیخوابم میترسم تو خواب بمیرم:) اصلا از مراسم های مثل عید نوروز و ماه رمضون و شب قدر که قبلا براشون ذوق داشتم اصلااااا خوشحالم نمیکنه رشته مورد علاقم ساز مورد علاقم غذای مورد علاقم اصلا به اندازه قبلا خوشحالم نمیکنه تنها بدیم اینه که زیادی برون گرام توی جمع سعی میکنم بخندم زیاد صحبت میکنم اما از درون داغونم بعد دیگران فکر میکنن من خوشحالم ولی من اصلا خوشحال نیستم😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از درس زده شدی
افسردگی بخاطر هورمون و سن عه خودمم یهویی افسردگی میگیرم مثل همین دیشب عین چی مرده بودم رو تخت اهنگ گوش میدادم

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2728
2740
عزیزم فکرتو ازاد کن یه کارهایی بکن که مشغولت کنه  برو تفریح مسافرت یا چیزی که حالتو خوب کنه&nb ...

مشکل اینجاست من واقعا علاقه دارم برم بیرون تنها چیزی که علاقمند و نسبت بهش از دست ندادم اما خانوادم نه خودشون جایی میرن و نه منو میبرن کل عید تو خونه بودم

من ۱۷ سالمه دیگه سن بلوغ رو رد کردن 

بلوغ تا 18 سالگی ادامه داره پس یکم برو تفریح کن از درس زده شدی بخاطر امتحانات

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

[QUOTE=333569209]مشکل اینجاست من واقعا علاقه دارم برم بیرون تنها چیزی که علاقمند و نسبت بهش از دست ندادم اما خانوادم ...[/QUOTE

ببین من خودمم بعضی موقع سر موضوع الکی خودمو ناراحت میکنم یعتی انقد بش فک میکنم ولی خب پا میشم یه کاری تو خونه پیدا میکنم مشغول میشم 

حالا تو هم بیرون نمیری حداقل یه جوری خودتو مشغول کن اینجوری خودتو داغون نکن ولی خوب میشی بعضی مواقع عادیع