2733
2739
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

8080 بازدید | 141 پست

خودش روزه نمیگیره ۸۰کیلو وزنشه شبا تادیروقت میشینه پای تیوی و ماهواره بعد تو پذیرایی خوابش میبره 

من روزه میگیره وزنم کمه بعد پامیشم سحری میخورم هی این پهلو اون پهلومیشه یجوری برخوردمیکنه که نباید سروصداکنی من بدخواب میشم حالا سعی میکنم تو نورخیلی کم سحری بخورم و کمترین صداروایجادکنم یه هفته بود بدون سحری میگرفتم دیشب سحری خوردم بازم رفتارش همین بود

خوشبحال اونایی که شوهراشونم روزه میگیره دوتایی سحری میخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه توی اتاق خواب سحری می خورید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

منم روزه نمیگیرم ولی همه چیز سحری رو برای شوهرم اماده میکنم چون این روزا واقعا جون نداره   اونم هرچقدر سعی میکنه اروم حرکت کنه اخرش یکم سروصدا میشه چکار کنه ؟پدرم یه عمره روزه نمیگیره اما برای مادرم افطاری میچینه حتی الان که هردو خیلی پیرشدن بچه بودیم رادیوی جداگانه براش تواشپزخونه میذاشت سحرها راحت باشه 

شوهر شما یک نفر کم درک و کم شعوره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ما برعکسیم چون باعث میشه بچه هام بیدار بشن ،ولی خب چیزی بهش نمیگم ولی خیلی عصبی شدم از بیخوابی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706