2737
2739
عنوان

درآمد خودتون و همسرتون چقدره ؟

1187 بازدید | 72 پست

راضی هستین ؟ 

من شاغل نیستم اما همسرم معلمه شغل دوم هم نداره ماهی ۱۱.۷۰۰ حقوق میگیره ۱۰ ام ماه ته میکشه پولمون

شما با چقدر زندگی رو پیش میبرید

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا خودت هم کار  نمیکنی عزیزم؟

و یا اینکه همسرت باید شغل دوم داشته باشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

خودم در امدی ندارم ولی با اونی قراره ازدواج کنم شرکت میره مغازه میره دامداریم داره ماهانه ۴۰/۵۰ میلیون به بالاست درامدش

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

۶ تومن دانشجو 😂

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
شوهرم پولداره باغ وزمین ومغازه زیاد دارع  خودم هیچی 😂😂🫠

همسر منم زمین زیاد داره از پدرش ارث رسیده اما هیچ سودی واسمون نداره نه میفروشه چیزی بگیریم نه استفاده میکنیم

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️
خودم ۲۰ شوهرم نهایتا ماهی ۲ میلیون   پیش می‌ره دیگ

۲ تومن و دقیقا از کجا میاره؟🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

۸ میلیون از شغل دوم شوهرم 

شغل اول شوهرم جوریه در طول سال هر چی کار کنه توی تایم ۱۵ اسفند تا آخر برج ۱ نقد میشه 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706