2737
2739

قلبم داره منفجر میشه خیییییلی حالم بده من واقعا دوسش داشتم اولش خودش اومد خودش اصرار اصرار اصرار ک اوکی بشیم همش دنبال رفیق بازی همش بی توجهی کوتاه اومدم هزاران بار کوتاه اومدم چون من لعنتی دوسش داشتم ولی در نهایتم با یکی دیگ اوکی شد و و چند روزه ک باهام کات کرده قلبم از تو حلقم داره میاد بیرون دلم میخاد فقط بخابم و دیگ بیدار نشم قلبم تحمل این حجم از غم رو نداره تازه میفهمم چرا مردم معتاد میشن از حجم غمی ک نمیتونن تحملش کنن ولی من فقط سیانور میخام 🥲

الله سبحان الله

این ذکدو مدام بگو

خدا کسه بی کسونه

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیانور چیه عزیز.... 

شما فقط به ی پیک حرمت نفس احتیاج داری ... 

ی جرعه دوست داشتن و ارزش گذاشتن واسه وجود خودت ...

ی لیوان فهم اینکه تویی که خوب و دوست داشتنی هستی و نباید آدم های بی لیاقت رو دوست داشته باشی و باید بخاطر شادی و آرامش خودت رهاشون کنی و بری سراغ آدم حسابیا 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

سیانور آسونه؟ خون مایع رو تبدیل به پودر میکنه. یه پودره خشکه خششششک . و بعد اجزای بدنت از رسوب خون دونه دونه فلج میشن. همه اینا فقط تو چند ثانیه اتفاق میفته ولی تو همین مدت کم صدبار میمیری قبل اینکه واقعی بمیری‌ !

2740

شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و چون خودتونو محدود به کسی یا چیزی میکنید رنج میبرید اما اگه خودتونو محدود به کسی نکنید همیشه در آرامش و شادی و عشق خواهید بود. تموم زیبایی های دنیا و آسمون و کهکشون ها دربرابر انسان مثل سَرسوزنی دربرابر اُقیانوسه اصلا قابل مقایسه نیست ..پس خودتو که بینهایتی محدودِ چیزای سَطحی و اَلکی نکن..نزار بینهایتِ درونت منتظر چیزای سَطحی بمونه... کافیه بدونی چقدر اَرزش و جایگاهت بالاست که فراتر از همه چیزی.....چیزی که حَواسِ تو رو از باریدنِ برف و بارون پَرت کنه و نزاره بوی عَطرِ گُل و گندم و خُنکی نَسیم رو اِحساس کنی و نزاره عاشقانه حرف بزنی و با شادی زندگی کنی اشتباهه و انتخابش نکن....

کاش منم دردم شکست عشقی بود چون من راحت میتونم بگم رفت که رفت به درک

کاش منم دردم همون بود

من دردم خیلی بزرگه

چندسالته ابجی

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
2706