2737
2734

دوستان چرا نی نی یارها یا هر کسی که این کار میکنه ، بی جهت و بی مورد تاپیک های که هیچ مشکلی ندارن ، رو پاک میکنن ، مثلا تاپیک من پسر کورد میخوام چرا باید پاک میشد ، 40 صفحه رفته بود جلو ، نه خلاف شرع بود نه خلاف سنت پیغمبر بود ، نه خلاف قوانین جمهوری اسلامی بود ، در حال خوندن صفحات تاپیک بودم ، یدفعه تاپیک رو پاک کردن ، اینقدر کاربرهای این فروم رو اذیت نکنید 

گزارش زده بودن کاربرا

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰

سنت ازدواج باید مرد انتخاب کند نه زن

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن بحث رو قومیتی میکنن یا به کورد ها توهین میکنن

ازشون پرسیدم

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2740
گزارش زده شاید با کوردها مشکل داره ، طبق قوانین همین فروم ، هیچ مشکلی تو تاپیک ندیدم  

نه مسئله مشکل داشتن با کوردهای عزیز نیست مسئله اینه باید از توی پربازدید در بیاد تا ی تاپیک جنجالی جایگزینش بشه 

کاربرای سایت تاپیکای اینشکلی رو دوس ندارن برای همین گزارش میزنن و سایت خود به خود وقتی گزارش ها به ی حدی برسه تاپیک رو میترکونه

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
میگن بحث رو قومیتی میکنن یا به کورد ها توهین میکنن ازشون پرسیدم

من تو تاپیکه بودم توهینی نکرده بود کسی فقط لرا و کوردا داشتن با هم حرف میزدن

خیر فکر نمیکنم  اینطور باشه

عزت زن در انتخاب شدن است ن انتخاب کردن

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2706