2733
2734

ما روز سوم عید رفتیم مهمونی خونه برادرشوهر بزرگم.پارسال هم رفتیم ولی اونا نیومدن خونمون.رسم داریم هر دوطرف خونه همدیگه برن.

فک و فامیل هم ندارن که بگیم جاهای دیگه میخواستن برن.ما هرجمعه با خودشون و برادرشوهر دیگم و مادرشوهر میریم بیرون تفریح.

حالا مادرشوهرم این روز دهم عید زنگ زده که میخوایم بیایم خونتون و دیگه تفریح نریم امروز.شوهرمم چون باهاشون تعارف نداره گفت نه حوصلم سر رفته فقط جمعه ها آزادم برم بیرون روزای دیگه ک هیچ جا نمیرم.گفتیم فرداشب بیاین.

حالا ما کار اشتباهی کردیم یا اونا نباید خونه داداششون آخر عید بیان؟

تجربیاتم در هر زمینه ای رو باهاتون به اشتراک میذارم در عوضش برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عج الله صلوات بفرستید

بنظرمن خیلی بده به مهمون بگی امشب نیافردابیا یه جمعه بود دیگه جمعه هاکه به پایان نمیرسیدن

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرمن خیلی بده به مهمون بگی امشب نیافردابیا یه جمعه بود دیگه جمعه هاکه به پایان نمیرسیدن

خودشون پسرشونو میشناسن من از طرف خودم حرف نزدم شوهرم میگه نه حوصلم سر میره

تجربیاتم در هر زمینه ای رو باهاتون به اشتراک میذارم در عوضش برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عج الله صلوات بفرستید
والا سالی یبار عید میشه. حالا اینهمه جمعه رفتین بیرون. من بودم میگفتم تشریف بیارین

بعدم کلی وسایل پذیرایی خریده بودیم دیگه این آخر تعطیلات که همش هم شب قدر هست فکر نکردیم کسی بخواد بیاد خونمون اینا هم میخواستن یک ساعت دیگه بیان

بنظرم هیچ اشکالی نداره 

اختیار خونه هرکس به خودشه و شما این حق رو دارید که بگید یک روز دیگه ولی اونا این حق رو ندارن که ناراحت بشن 

در کل  هیچ مشکلی تو این مورد نمی بینم

2738