2733
2734
عنوان

کیا 3یا4تا دختر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 50 پست
هم چهارتا دختر بدبختیه هم چهار تا پسر  آخه چهاااارتا؟ میخواید چکار ؟

مگه بچه اسباب بازیه که میگید میخواید چیکار؟ 

اگه اونجور باشه خب دوتا رو میخواین چیکار. 

خوبه نوشته‌که سومی دوقلو شده. بعدم یه نفر اگر اتفاقی باردار بشه چیکار کنه سقط کنه؟!! وقتی شرایطشو داره خب چه اشکالی ذاره ۴ تا بچه

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
منم عین شما ۲تا دختر دارم. ۷ و ۳ساله سومی رو ریسک کردم و اوردم ان تی دادم و جنسیت رو نپرسیدم مونده ...

منم هنوز آنومالی نرفتم 

ب امید خدا 29, فروردین باید برم

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه بچه اسباب بازیه که میگید میخواید چیکار؟  اگه اونجور باشه خب دوتا رو میخواین چیکار.  ...

کاش همه مثل شما فکر میکردن 

کاش یه ذره فرهنگ آدما بیشتر بود لااقل بجای سرکوفت راهنمایی میکردن و یه ذره دلداری و امید 

حتی یه نفر رو میشناسم که عمدی سقط کرده بود 

منم گفتم بنده ی خداست و شاید خدا ببخشه اون رو 

بهمین دلیل اصلا ملامت ش نکردم و گفتم انشالله بارداری بعدی ش رو نگه داره و جبران کنه و واقعا هم بچه میخواد الان

2731
مامانم ۳ تا دختر داره

دوتا خواهرم هم 3تا دختر دارن 

و خیلی شاد زندگی میکنن خدا خیرشون بده خیلی باهاشون صحبت میکنم خداروشکر میکنم که دوتا خواهر فهمیده دارم کنارم

دوتا خواهرم هم 3تا دختر دارن  و خیلی شاد زندگی میکنن خدا خیرشون بده خیلی باهاشون صحبت میکنم خد ...

این خیلی خوبه با خواهراتون مهربونین 

هم و دوست دارین 

واقعا حسودیم شد . انشاءالله خدا حفظشون کنه

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
منم هنوز آنومالی نرفتم  ب امید خدا 29, فروردین باید برم

ان شالله ک اول تنشون سلامت باشه دوم هر چی هرچی صلاحتون همون بشه و بچه هات مایه افتخارت بشن بحق این ماه عزیز. آمین

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

من ۳تا دارم چهارمی هم توراهه اصلا هم ناراحت نیستم فقط اگه دختربزرگم سالم می بود خیلی خوب می شد

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
من ۳تا دارم چهارمی هم توراهه اصلا هم ناراحت نیستم فقط اگه دختربزرگم سالم می بود خیلی خوب می شد

من دارم ولی خودم و همسرم دیروز. تو دید و بازدیدامون خیلی حرف شنیدیم 

یه ذره از نظر روحیه حساس شدیم چون دوقلو داریم و دوتا هم داریم میشن 4تادخمل

دقیقا مگه اسباب بازیه که چهارتا چهارتا میارن؟

افرین گلم شما براتون اسباب بازی نیست نظرتون محترم شما همون کاری که درسته انجام بدید.

هرکس یه عقیده ایی داره