2737
2734
عنوان

کاملللل نظرم راجب عید عوض شد

89 بازدید | 8 پست

بابام شروع کرد تو انقدر عیدی زیاد دادی تو خونوادم اومدن سرسنگین بودی

مامانمم گفت تو هم اونقدر عیدی دادی من چیزی نگفتم  تو داداشت میان و خواهرات میخوای برقصی از من بیان همینطور تو قیافه ایه

آخرش هی گفتن تینا مینا مامامنتینا داداشتینا اههه

واقعا دوری و دوستی سرکار که میرن از خستگی فقط یه سلام خدافظ اینقدر دعوا اینا نیست

😂😂😂

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تینا مینا جالب بود

ناراحت نباش وقتی خودت ازدواج کنی میبینی رو رفتار شوهرت حساسی و حرصت درمیاد واسه رفتاراش

تو همه خونواده ها هست، مدلش فرق داره

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
تینا مینا جالب بود ناراحت نباش وقتی خودت ازدواج کنی میبینی رو رفتار شوهرت حساسی و حرصت درمیاد واسه ...

من خودمم میبینم واقعا هر دو رفتارای بدی دارن که قبول نمیکنن

همش از اینه که هر دوشون خب خونواده خودشونو دوست دارن 

ولی آخه این چیپه سره مقدار عیدی دعوا کنی 

سر ۵۰ تومن که دیگه پول یه پفکه اههه

اینا فقط میخوان دق و دلیاشونو خالی کنن و لی می...رینن تو اعصاب ما این آخر عیدیه

2740
من خودمم میبینم واقعا هر دو رفتارای بدی دارن که قبول نمیکنن همش از اینه که هر دوشون خب خونواده خودش ...

آره... زن ها بیشتر وقتی از یه رفتاری ناراحتن به همه چی گیر میدن، چون خودم زنم میدونم، وقتی از چندتا رفتارای همسرم حرصم میگیره تو خودم میریزم یه جایی سر یه چیز مسخره فوران میکنم و 20 روز قهر میکنیم، بعد میایم بحث میکنیم که چرا قهر کردیم دوباره روز از نو روزی از نو

دقیقا پدرومادر و خواهر برادر را بیشتر قبول داریم تا همسر آخه هم خون هستیم و تو یه رنج اخلاق و ازشون توقع زیادی نداریم ولی از همسرمون خیلی توقع داریم

ما را درک کنه، بهمون توجه و محبت کنه، به خانوادمون احترام بذاره، کینه ای نباشه و....