2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قصد توهین نباشه آدمای بیشعور و سگ اخلاقی هستن😂

شاید استثنا باشه ولی همه اینجوری نیستن

الان من و پدر و مادر و عمو هام و اکثر دوستام خردادی هستیم همه بیش از حد مهربون ولی قبول دارم یکمی زود رنجن  

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
شاید درونگران چون پدروبرادرم شهریوری ان برونگران

نه درونگرا هم نیست ولی گفتم با برادر شوهرم که شهریور نقطه مقابله 

البته باید برم تحقیق کنم ببینم مال کدوم ماهه🤣🤣🤣 چون روحیاتش نمی‌خوره همه میگن عصبی هستند

قصد توهین نباشه آدمای بیشعور و سگ اخلاقی هستن😂

خودت که بیشعوریتو نشون دادی 

همه مث هم میشن؟!!

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اونکه آره اینام همش چرته به ماه اینا مربوط نمیشه ❤️

بله درسته تو هر ماهی استثنا هست

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
ی زن متولد سال خوک و ماه اسفند چ شخصیتی داره؟😂

خصوصیات سال خوک رو بخون 

مهربون و خوش بین و پر انرژی هستن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706