2737
2739
عنوان

پسری که بهتون محل نده.....؟!

260 بازدید | 36 پست

اگه بهتون محل نده و نتونید ازش جدا شید بنا به دلیلی چیکار میکنید؟و جالبش اینجاست اگه تو بهش محل ندی قهر کنه بگه حوصله ی این رفتارارو ندارم حوصله ی جروبحت ندارم....چیکار میکنید واقعا؟ و همش بگه تو مشکل داری نه من

نمیدونم چی بنویسم والا.....  

تحملش میکنم...چون جونمه

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محلش نمیدم 

تو قاموس من نیس به کسی که بهم محل نمیده محل بدم

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2728

قطعا جدا میشم به هر دلیلی

چون اون ادم احترام و توجه به طرف مقابل رو یاد نگرفته و درکی از رفتار با خانوم ها نداره و خودش رو خواهان همه چیز میدونه 

محبت 

حق قهر و ..

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
2738

از الان اینجوری وای به بعدا ازش جدا شو تا نسبتی نداری باهاش کاش منم تو همون دوستی از شوهرم جدا شده بودم بیا تاپیک جدیدمو بخون درس عبرت بگیر 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

حوصله ناز کشیدن ندارم منم محل نمیدم

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
قطعا جدا میشم به هر دلیلی چون اون ادم احترام و توجه به طرف مقابل رو یاد نگرفته و درکی از رفتار با خ ...

نمی تونم باهم رابطه داشتیم

یه چیزی پیش اومد خیلی ازش دلخورم نمیتونم ببخشمش همشم بی محلی میکنه اگه منم این جوری باشم قهر میکنه میگه حوصله ی این اداهارو ندارم

نمیدونم چی بنویسم والا.....  

بابا تموم کنید، هر تاپیکی میری همه طرف رو به دلایلی نمی تونند بی خیال شند، یا تموم کنید یا تا اخر عمرتون بی صدا هی با خفت زندگی کنید اونا اگه میخواستند تغییر کنند که منتظر شما نمی نشستند میرفتند سراغ ادم های دیگه 

2706