2737
2739

جایی خوندم یکبار سوره واقعه یک توحید و هفت  یا الله رو‌امشب بخونید و حاجت بخاین خیلی مجریه منم دعا کنید .

التماس دعا برای سلامتی مریضا و ظهور آقا امام زمان بعدم این ک خدا ی بخت خوب نسیبم منو همه جوونا کنه و اونایی ک آرزو دارن عشقمون برگرده 🥹♥️ و حاجت همه شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان منم ( نسیم سادات) رودعا کنید لطفا هم امسال بخت خوب و همسرخوب رزق زندگیم بشه

هم تو آزمون استخدامی و تمام مراحلش با خیر پذیرفته بشم

استارتر امیدوارم سال دیگه ماه مبارک تو خونه خودت سفره افطار و سحر رو بچینی و همسری عالی از جهات مختلف رزقت شده باشه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2740

انشالله🤲

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)

ازدواجم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برای من درمونده خیلی دعا کنید بدجور گرفتارم زندگیم از هم پاشیده 

حاجت همگیتون روا

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

برای منم خیلی دعا کن از ته دل دعا کن چند وقت دیگه بیام بگم حاجت روا شدم بگم به مراد دلم رسیدم بگم چند وقت دیگه نامزدیمونه چند وقت دیگ چیزای که تو دلم بوده بهشون رسیدم بحق امام علی و قرآن خودش اول شما بعدم ما حاجت روا بشیم🤲🏻❤️🥺

2706