2733
2739

من ۶روز لکه داشتم هم قرمز هم قهوه ایی و واقعا تشخیصش سخته 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی پدم هیچی نیس ولی وقتی میام دست شویی میشینم از اینا میاد 

ولی من ۳تا نوار تو ۷روز استفاده  کردم و ۲روز بعدش فهمیدم باردارم اما شمام احتمالا بارداری ی تست بزن ظرر نداره ولی ۳روز دیگ بزن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
ولی من ۳تا نوار تو ۷روز استفاده  کردم و ۲روز بعدش فهمیدم باردارم اما شمام احتمالا بارداری ی تست ...

من نزذیکیم ۵ روز قبل پریودم بوده 

الان تست نشون نمیده آخه 

ازمایش دادم دیروز منفی بود 

ولی خب قشنگ ازم لخته کوچیک میاد 

لخته داشتین ؟؟؟

خیر من لخته نداشتم 

2740
من نزذیکیم ۵ روز قبل پریودم بوده  الان تست نشون نمیده آخه  ازمایش دادم دیروز منفی بود&nb ...

پس باردار نیستی فکر نکنم باردار باشی