2733
2734

مجازی با یه دختری اشنا شده و هشت ماهه باهاشه

بیست سالشه

پنج ساعت با شهر دختر فاصله داره خانواده تقریبا گیری داره و میگه بخاطر شرایطم نمیتونم بیام و معلومم نیست کی بیام

وقتی دختر حرف ملاقات رو پیش میکشه میگه اشتباه کرده وارد رابطه شده چون همه چی فقط به یه ملاقات وصله

میگه الان شرایطش نیست که توی رابطه باشه یه مدت گفت پرونده رابطه بسته شه بهتره و مثل دوتا دوست معمولی باشیم ولی حرفای احساسی میزنه و دقیقا انگار توی رابطست

بنظرتون همچین ادمی هدفش از این رابطه چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هدف؟ مشخصه،نمیتونه مسئولیت قبول کنه،رابطه جدی نمیتونه داشته باشه فقط برا سرگرمی میخوادش و برا اینکه موقع کات کردن یا رل زدن با یکی دیگه،دهن دختره بسته شه بهش میگه من ک گفتم ما رل نیستیم دوتا دوستیم فقط...

2740
شمانمیگیدمجازی شایددروغ میگه

احتمالا.دروغه.اصلا به مجازی نمیشه اعتماد کرد.شاید یک در هزار درست در بیاد.والا طرفو خوب میشناسی خانوادشو هزار بار دیدی ارتباط داشتی با اونا.بازم میفهمی خوب نشناخته بودیش این که دیگه از شهر دیگه و مجازی و ..

2706