2733
2739
عنوان

چجوری میشه تو چت سرد نبود؟

63 بازدید | 9 پست

با هر کی چت میکنم میگه سردی و یه جوری هستی 

چیکار کنم؟ چی بگم؟ 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
با ایموجی😁

😂 باشه مرسی 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تک کلمه ای جواب دادن 

بی اهمیت بودن نسبت به طرف مقابل 

مثلا اون بیاد چهار خط برات بنویسه 

تو بگی آها 

باشه 

اینا ...

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
تک کلمه ای جواب دادن  بی اهمیت بودن نسبت به طرف مقابل  مثلا اون بیاد چهار خط برات بنویسه ...

اینجوری که نیستم ولی خب چی بگم 🗿

از ایموجی استفاده کن 

برای سلام احوال پرسی بگو سلااااام چطوریییی گودووو چه خبر عزیزم..

برای خطاب قرار دادن از عزیزم عزیزدلم عشقم کیوتم گلی قشنگم استفاده کن 

قربونت برم و فداتشمم همینطور

2740
از ایموجی استفاده کن  برای سلام احوال پرسی بگو سلااااام چطوریییی گودووو چه خبر عزیزم.. برای خ ...

خب میترسم کیوت و گوگولی به نظر بیام 😂

خب میترسم کیوت و گوگولی به نظر بیام 😂

وا مگه بده کیوت به نظر بیای😂

من همیشه همینطوری با دوستام حرف میزنم اونام همینطورین 

اگه بگن چطوری یا باید بگم قربونت یا باید بگم خوبم به خوبیت عزیزدلم حالا یه بار از دستم در رف گفتم مرسی تشکر🥰

برگشت گف چقدر سردو رسمی😂

راحت باش معمولا همه این مدلی چت کردنو دوس دارن 

از کلمه جیگر هم میتونی استفاده کنی مثلا مرسی جیگر..