2733
2734
عنوان

خسته ام از این زندگی 😔

275 بازدید | 16 پست

از این زندگی که هیچ وقت بر وفق مراد نبوده از این زندگی که مرد زندگیم فقط به فکر خانواده اش هست نه زن و بچه اش از این زندگی خسته ام خسته خسته 

بیخیال

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور ب فکر خانوادشه ،بعضیا تا شوهرشون یه محبتی ب خواهر و مادرش میکنه ناراحت میشن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731

بعد پنج سال که ماه عسل هم منو نبرد هر سری با خانواده اش رفتیم مسافرت فرصت شد بریم سفر تابستون ولی باز امروز همه خانواده اش رو دعوت کرد اونا هم مخصوصا مادرش گفت هرکس نیاد من میام ولی من دیگه نمیرم امشب بهش میگم من نمیام تو‌ برو با خانواده ات خوش باش .

خدایی برای اوردن بچه عجله نکنید اول طرف بشناسیت

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
چطور ب فکر خانوادشه ،بعضیا تا شوهرشون یه محبتی ب خواهر و مادرش میکنه ناراحت میشن

چجوری اینکه همه جا باید مادرش رو با خودش بیاد هیچ وقت دوتایی مسافرت نرفتیم حتی ماه عسل اینکه یک خرید هم مادرش رو باید با خودش بیاره در حالی که مادرش خودش شوهر داره و پنج تا بچه دیگه ولی شوهر من بچه ننه هست منم زنشم اینجور که هرچی خانواده اش داداش هاش میگن انتظار داره من سکوت کنم و جواب ندم ولی اونا بگن اشکال نداره پنج ساله دیگه خسته شدم .

2740
طبیعیه خانوادشم توجه کنه

پس زنش چی ؟ بچه اش چی ؟ اگه میخواست فقط به فکر خانواده اش باشه چرا ازدواج کرد من کارمندم سرمایه دادم باهم با داداشش شریک بشیم که نصف یک ملک به نام ما باشه اونم گفت میرم سند میزنم نصفه اش رو به نام خودمون ولی سرم کلاه گذاشت رفت همه رو داد به داداشش قرض و اونم رفت برای خودش ملک خرید . 

میتونی با صحبت کردن منطقی درست و اینکه نیازهاتون بهش بگی و تکرار کنی همسرت را متوجه کنی  شما وقتی نمیگی بهش نیاز داری از کجا بدونه  همیشه بهش بگو در خلوت عزیزم ما بهت نیاز داریم تو پشتوانه ما هستی اینو تکرار کن میاد سمت شما 

پس زنش چی ؟ بچه اش چی ؟ اگه میخواست فقط به فکر خانواده اش باشه چرا ازدواج کرد من کارمندم سرمایه دادم ...

حق داری.کارای مالی رو ازش جدا کن درمورد تفریحاتتم باهاش صحبت کن اگه قبول کرد خوب اگه نکرد دیگه کمتر همراهشون برو تا بفهمن ناراضی هستی

میتونی با صحبت کردن منطقی درست و اینکه نیازهاتون بهش بگی و تکرار کنی همسرت را متوجه کنی  شما وق ...

یعنی خودش احمقه که بفهمه؟شوهر منم تقریبا اینجوریه میگه مادر و خواهرم گناه دارن کسی نیست ببره شون مسافرت

میتونی با صحبت کردن منطقی درست و اینکه نیازهاتون بهش بگی و تکرار کنی همسرت را متوجه کنی  شما وق ...

متاسفانه بعضی از شوهرها اینقدر زبون نفهم اند که فکر میکنن زنشون با گفتن این حرفا میخواد خرشون کنه مواظب اند دست از پا خطا نکنن

2706