2737
2739
عنوان

اونایی که صورتشون رو شیو‌میکنن❌

709 بازدید | 54 پست

دوستان شما با چی صورتتون رو شیو‌ میکنید؟مخصوصا پشت لب ،برای بدن لیزر رفتم هیچ مویی ندارم ولی موهای صورتم کرکیه و اصلا ضخیم نیست که بخوام لیزر کنم

از بلورای عزیز که صورتشون هیچ مویی نداره و باتعجب میان تو تاپیک ممنانیم🤲🏻

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من وکس میندازم 

لیزر کردم جواب نگرفتم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

من پوستم کلا روشن و گندمی روشنه موهای صورتم نازکه و کروی ولی تیره ماهی ی بار فوقش دوبار بند ميندازم 

سیبیل هم چون بیشتر هفته بیرونم هر دو س روز ی بار با بند برمیدارم 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
تیغ اصلاح گاهی هم شمع ولی میخام برم کرم بخرم 

منم قبلا از تیغ اصلاح استفاده میکردم حس میکنم موهارو نصف میکنه اون سیاهی رو صورت میمونه اینجوری نیست؟

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2740

تیغ ابرو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
منم قبلا از تیغ اصلاح استفاده میکردم حس میکنم موهارو نصف میکنه اون سیاهی رو صورت میمونه اینجوری نیست ...

اره خب از ریشه درنمیاره دیگ 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
2706