2733
2734
عنوان

از اول عید تا الان خونمون دعواست...

424 بازدید | 35 پست

بخدا هرروزش دعوا بوده،مامانم میگرده از چهل سال پیش موضوع بحث پیدا میکنه با بابام دعوا راه میندازه.

خسته شدم از سرصداهاشون در به در منتظرم تعطیلات تموم شه گورمو گم کنم برم سرکار.

با کل فامیلای بابام قهریم،میریم خونه فامیلای مامانم،برمیگردیم مامانم میگه چرا تو جمع اینو گفتین؟چرا خندیدین؟چرا نظر دادین بعد یه دعوای حسابی راه میندازه

از دستش ۳۰تا آسپرین انداختم کارم به بیمارستان کشید ولی باز روش کم نمیشه.

تقصیر بابامم هست.خسته شدم بخدا😭😭😭

چیکار کنم؟

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار آرامش کلا از ایران کوچ کرده

هر کس و میبینی یجور گرفتاری و بدبختی داره😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
2740
انگار آرامش کلا از ایران کوچ کرده هر کس و میبینی یجور گرفتاری و بدبختی داره😔

مردم از خستگی پناه میارن به خونه.

ما از خونه فراری هستیم.

هرروز بحثای تکراری،بابا طلاق بگیرین راحت شیم.

همه تو خونه هاشون نشستن کیف میکنن ما سر اونا دعوا داریم

انگار آرامش کلا از ایران کوچ کرده هر کس و میبینی یجور گرفتاری و بدبختی داره😔

شما ک سنی ازتون گذشته بهتره رو حرف زدنتون فکر کنید .الان کسی که خوشبخت و تو ارامشه هم حس میکنه حتما یجای کار میلنگه غم میاد سراغش .چرا همش میخواید بگید مردم بدبخت و فلک زدن ؟ کل ایران مشکل داره و غم داره ؟!! 

کاربری دست دو نفر👧

میفهمم ، می گردن از دالان تاریخ یه موضوع پیدا میکنن تفسیر میکنن و بحث ،، سی و خورده ای سال پیش بابات اینو گفت ، خاله ات قیمه اش سوخته بود ، خواهرت نذاشت اون زمینو بخریم و ...

درست بشو نیستن

عجب 
مردم از خستگی پناه میارن به خونه. ما از خونه فراری هستیم. هرروز بحثای تکراری،بابا طلاق بگیرین راحت ...

گلم هر کس یجور گرفتاری و دغدغه داره

نمیدونم چرا مردم به چکنم چکنم افتادن

ریشه همه گرفتاریها هم فقر و تنگدستیه...که ذهن ادمو درگیر میکنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
حس میکنم زندگی اینده  دقیقا میشم مثل مامانت

تراپی برو،نذار نابود شی.

یا ازدواج نکن.

خودت نمیفهمی چه تاثیری رو اطرافیان داره.

من سه بار خودکشی تقریبا ناموفق داشتم دوبارش از دست مامانم بوده

اسی جون منم بعضی موقع ها مثل مامان شما قضیه ده سال پیشو میگفتم ولی فهمیدم اشتباست و بچم اذیت میشه و شوهرمو زده میکنم .مامانت خودش باید یجایی سرش ب سنگ بخوره وگرنه هر کی هرچی بگه همونه .ببریدش مشاور 

کاربری دست دو نفر👧
2706