2737
2739

من داروی ترکیه می خونم ، امروز کلاس بودم ، یه دختره ایران دارو می خونده سال دو بوده یهو کار خانواده اش درست شده مهاجرت کردن کشور دیگه این چون بالای هجده سال بوده نتوانسته بره ، بعد درس ایرانش ول کرده اومده دانشگاه ما از اول دارو خونده فقط هم به خاطر مدرک آبی که بعد بتونه بره پیش خانواده اش 

حالا امروز سر کلاس یه موضوعی بود پا شد گفت ما ایرانیا باهوشیم‌ ، فلانیم ، تاریخ مون از همه بهتره بهترین دانشگاه ها رو داریم علم نزد ماست از همه دنیا بهتریم

چند بارم اینجوری گفته بود ولی خب کسی چیزی نگفته بود

یهو دختره تورک پا شد چرا اینجایی پس 

دانشگاه هاتون اگه بهترینه پس آمریکا انگلیس و کانادا چی 

اگه فقط شما درس می خونید پس ما چی که هر روز تا ساعت چهار مدرسه ایم 

آره هیچ جای دنیا درس نمی خونن فقط شما می خونید

پسره روس گفت مگه ما ماهواره ننداختیم هوا 

مگه مهندسی ما جز بهترین ها نیست 

اینهمه دانشمند ، نامدار تاریخی ، آدمای معروف ، خواننده نوازنده مگه همه ایرانی هستن 

مگه اونا ایران رفتن مدرسه مگه ایران دانشگاه بودن 

ماشین های معروف ، برند های دیجیتال معروف ، هواپیماها مگه همه ایرانی هستن 

بهش گفتن حق نداری برا بالا بردن خودت دیگران زیر سوال ببری و تو‌ فقط یه متوهم هستی 

سر صبح اعصابم بهم ریخت باز دختره یه چی می گفت اونام یه چی جنجال شد 

هرکی بودی هر چی شده بشین سرجات و مودب باش 

آخه چیه این کارا همه داریم دور هم مسالمت آمیز درس می خونیم و دوستیم که گند زد توش 

منم موندم طرف کیو بگیرم به دختره بگم برا دیگران هم ارزش قائل باش یا پشتش باشم

منم سکوت کردم دختره طلب کاره که چرا پشت کشورت نبودی ، خب من چرا بقیه با خودم بد کنم شب و روز داخل دانشگاه می گردی می گی ایرانیا نژاد برترن باهوش ترن خب طرف بهش برمی خوره 

آخه موندم ایرانی جماعت چرا باید جنجال درست کنه آبرو ریزی کنه و اختلاف درست کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس زدن و زدیم تو سرمون که ناخواسته مردم دوست دارن که جایگاه خودشونو بالا تعریف کنن

روسیه و کشور های دیگ معرفی شدن اما ایران واقعا فکر میکنن ک باید حتما خودشو ثابت کنند تا فک نکنن عقب موندن

البته فکر غلط و روش اشتباهیه اما خب اتفاق میفته دیگ

2728