2737
2739

من همسرم پولیپ کیسه صفرا داره 

خیلی وقته دکتر گفته باید صفرا را دربیاری 

خلاصه الان چند روز دقیقا همون جای صفرا وقتی قشار میده درد میگیره در حالت عادی نه 

میگه مثل درد عضله میمونه ولی دقیقا محل صفراست که دست میزنه درد میگیره 

ولی علائم دیگه ای نداره 

خواستم ببینم کسی این مشکل و داشته که این حالت و داشته باشه؟؟

چاره ای جز عمل نداره من ۳سال با دارو خواستم خوب کنم،نشد که نشد عمل کردم الان نزدیک ۲ساله،همه چی م ...

شما مشکلتون چی بود؟؟دولیپ یا سنگ؟شما دردتون چطوری بود؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مشکلتون چی بود؟؟دولیپ یا سنگ؟شما دردتون چطوری بود؟؟

هم عفونت صفرا،هم لجن بود و بعدا سنگ شد و چند بار هم با داروی گیاهی،تمام صفرا رو پاک و تخلیه کردن،ولی هیچ فایده نداشت،،مرتب درد شدید و نفخ داشتم و آخرش هم اورژانسی مجبور شدم عمل کنم..

کیسه صفرا که ناکارآمد شد،سرسع سریع سریع باید انداختش دور،،بدون کیسه صفرا،هم بدن راحت سوخت و ساز میکنه..

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
2728
هم عفونت صفرا،هم لجن بود و بعدا سنگ شد و چند بار هم با داروی گیاهی،تمام صفرا رو پاک و تخلیه کردن،ولی ...

دردتون چطوری بود؟؟شما هم به اون نقطه دست میزدید فشار میدادید درد میگرفت؟؟اخه همسرم فقط علائمش همینه در حالت عادی دردشو حس نمیکنه فقط با فشار درد داره 

دردتون چطوری بود؟؟شما هم به اون نقطه دست میزدید فشار میدادید درد میگرفت؟؟اخه همسرم فقط علائمش همینه ...

به مراحل سخت تر هم میرسه

منم اولش فقط وقتی فشار میدادم درد میگرفت

بعدها از دردش،،رووی زمین میغلطیدم،،چند روز متصل!!!!

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌