2752
2734
عنوان

💁🏻‍♂️کارهایی که به مردها حس خوب میده(دومی مهمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 48 پست
مثل چی میخوام اگه کسی اومد زندگیم براش کاملترین باش حالا همسرم یا هرچی

بهش پایبند باشین 

نزارید حس شکاک بودن بهشون دست بده

اولویت اولتون باشه 

همیشه باهاش مهربون باشید و احترام بزارید 

نزارید خودشون بگن پول بده هر پول بزنید بع کارتشون قبل اینکه خودشون به شما بگن 

به نظرش احترام بزارید 

به خانوادش احترام قائل باشید 

و ....

پیشش از زنای دیگه تعریف نکنید 

خیانت به هیچ وجه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
بهش پایبند باشین  نزارید حس شکاک بودن بهشون دست بده اولویت اولتون باشه  همیشه باهاش مهر ...

من ۱۰ سال پیش نامزد داشتم

جدا شدیم

نمیدونم باورتون میشه یا نه

اون مدت حتی کس دیگه ای با چشمم نمیومد که بخوام نگاش کنم

جز اون کس دیگه ای تو دلم فکرم ذهنم تبود

اما عجیب اینکه قدرنشناس بود و میگفت برا دخترا میری خیابون..‌‌

آقا محمدرضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۰ سال پیش نامزد داشتم جدا شدیم نمیدونم باورتون میشه یا نه اون مدت حتی کس دیگه ای با چشمم نمیو ...

دمت گرم 

خب همین دیگه نباید حس شکاک بودن بهشون دست بده 

این خود شما بودید که باعث شدید با کاراتون طرف مقابلت شکاک شه

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
دمت گرم  خب همین دیگه نباید حس شکاک بودن بهشون دست بده  این خود شما بودید که باعث شدید ب ...

نه مثلا چه گاری کردم!

من اتفاقا حساسیت طرف مقابلم دوس دارم چون نشونه دوس داشتن

ولی هیچوقت کاری نکردم گه حساس شه

آقا محمدرضا
2731
نه مثلا چه گاری کردم! من اتفاقا حساسیت طرف مقابلم دوس دارم چون نشونه دوس داشتن ولی هیچوقت کاری نکر ...

زجر آورتر از این نیس که تو شک رابطه رو ادامه بدی و هر لحظه فک کنی داره بهت خیانت میشه با آنلاین بودن زیادیش و....

این موقع ها دیگه طرف نسبت بهت سرد میشه 

زجر آورتر از این نیس که تو شک رابطه رو ادامه بدی و هر لحظه فک کنی داره بهت خیانت میشه با آنلاین بودن ...

انصافا همیشه بهش توجه داشتم ناراحت نشه

حتی کلیپس موهاش برام قشنگ و جذاب بود

و کس دیگه ای به چشمم نمیومد اصلا

آقا محمدرضا
انصافا همیشه بهش توجه داشتم ناراحت نشه حتی کلیپس موهاش برام قشنگ و جذاب بود و کس دیگه ای به چشمم ن ...

بی زحمت یه سوال میپرسم اگه خواستید جواب بدید؟

اگه یکی زیاد آنلاین باشه حتما داره خیانت میکنه اون شخص از جنس مذکر باشه ( پسر)؟؟؟

بی زحمت یه سوال میپرسم اگه خواستید جواب بدید؟ اگه یکی زیاد آنلاین باشه حتما داره خیانت میکنه اون شخ ...

اینکه بگی نشونه خیانت باش نه

ولی همیشه حواست به زندگیت باش

مردا با ظاهر زن زود. دلشون میلرز

آقا محمدرضا
اینکه بگی نشونه خیانت باش نه ولی همیشه حواست به زندگیت باش مردا با ظاهر زن زود. دلشون میلرز

الان همه چی شده ظاهر درسته 

ازدواج کردین کاری کن برامردت کاملتربن باشی

شدیدا حقه 

👌