2733
2734

بچهااا از وقتی باهاش حرف زدم تاالان نخوابیدم( پیرو تاپیک قبلی)ذهنم پر شده از نکنه بد حرف زدم نکنه نم چی و کاش فلان چیزو میگفتم خیلی حساس شدم صدامم خوابآلوده بود سر صدامم خیلی حساسم واینکه اون خیلی قشنگ و خوب باهام سلام کرد خاک توسر من احساس میکنم سلامم کردنمم ناقص بود باید یه عزیزمی چیزی هم‌میگفتم درکنارش اون همش بم‌میگف عزیزم نمیدونمممممم دلداریم بدین ارومم کنید من فقط شماهارو دارم کسیو ندارم باهاش دراین مورد حرف بزنم☹😔شایدم خوب بودم ولی حساسم!!شایدم واقعا بد بودم و اون فکرای بدی درموردم کرد؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سخت نگیر هرچی بود خوب بود... چون خواب آلود بودی همچین فکری میکنی

⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩Nothing can stop you from achieving success except your mind 🌌 ✨یک عدد معتاد سرسخت به سایت😑.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن))شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۷۴نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای خواستین من دوتا کاربری دارم...اون یکی شعبه دوم می‌باشد 🤣((هیییی_زندگی_۲)) ..چون با حجم زیادی کاربر مخالف با فیلم کره ای مواجه شدم دیگه تاپیک نمی‌زنم سوالی داشتین تگ کنین.. ناشناااس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385  دوس دارم نظرتون هم راجبم بدونم😊حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشقققققق مو فرفریاااااااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...ولی همزمان عاشق کاربریم هم هستم پس فقط مدرک از دل زمین بیارین تا تعلیقم کنین 😌تایپ شخصیتیم Entp⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا ..#ولی صدای حامیم🍃 .ایشالا چند روز دیگه هم از سایت میرم به مدت یکسال ...سایت بدون هی زندگی میمونه 🥹دیگه کسی هم تو تاپیکاتون شر نمیگه 🤣🥹فراموشم نکنیداااا .دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو 🍌😂🤍
کلا از نظر من با مامان دوس پسر حرف زدن اشتباهه  باید یکم خودتو  بگیری

عجب زشته ها زن ب اون بزرگی با اون سن وسالش ب من زنگ بزنه خودمو بگیرم ب هرحال اشتباهه یا درسته کاریه ک انجام شده بلاخره زنگ زد باید جوابشو میدادم جواب ندادنش اشتباه تر بود

چرا با مامانش صحبت کردی؟! ایشون قبلا با مادر شما صحبت کردن؟

اگه جلسه آشنایی بود با حضور مادرها باید یه جایی قرار میذاشتید یا تو منزل شما می بود

تلفنی چرا صحبت کردی البته اگه خانواده ها از قبل آشنا شدن که بی خیال آدم همیشه که سر حال نیست 

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2738
هرچی بود مهم اینه خودت بودی  چرا از خودت خجالت میکشی  تا کی میخواستی قایمش کنی؟

اخه نمیدونم..... راست میگی من خودم بودم نقش بازی نکردم علکی خودشیرینی نکردم دقیقا خود خودم بودم واین ناراحتم کرده

سخت نگیر هرچی بود خوب بود... چون خواب آلود بودی همچین فکری میکنی

ارههه اون قبلا صدای خود واقعیمو شنیده بود ب رلم گفته بود خوش صداس ولی اونبار خیلی کم حرفیدم 

الان بااین صدای خواب الوده زیاد حرفیدم بیشتر توذهنش میمونه هعی چرا الان باید دغدغم صدام باشه؟

چرا با مامانش صحبت کردی؟! ایشون قبلا با مادر شما صحبت کردن؟ اگه جلسه آشنایی بود با حضور مادرها باید ...

اخه ماقصدمون جدیه ولی شرایطش جور نیست بیاد جلو میخواد با دست پر و وضع اوکی بیاد ک رد نشه از طرف خونوادم 

ایشون میخواستن با مامانم تلفنی صحبت کنن( ب خواسته من)ک جدی بودن رابطرو بگن مامانم گف اصلا 

الا و بلا خواستگاری رسمی بیان 

بااین حال اشتباه کردم جواب تماسشو دادم؟نامزدی بدون عقد هم تو خونواده ما ممنوعه😒

2706