2737
2734

مثلا یک شهر دیگه قبول شه ولی خانواده اجازه ندن اون دختر میتونه شکایت کنه از خانوادش و تنها بره اون شهر برای زندگی و درس؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

اونوخ پول از کجا میاری؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

چه خانوادهای 

من بابام اینا رو راضی کردمممم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2740
نمیشه عزیز دلم  فقط اگه همسرت نزاره میشه اونم در صورتیکه قبل ازدواج جزء شروط ضمن عقد باشه  ...

آهه فرد بالای ۱۸ ساله هر انسان بالای ۱۸ سالی میتونه آزاد زندگی کنه حتی بدونه اجازه پدر و مادر حتی میتونه ازشون شکایت کنه بندازتشون زندان اگه براش مزاحمت ایجاد کنن

یکی از اقواممون قبول شده خانوادش نزاشتن بره دندون قبول شده بود

حیف واقعا طرف از درس خوندن پاره شده 🤯🤯🤦‍♀️

کاش راضی کنه بره یا یه روز از خونه فرار کنه چشمشون بترسه چون واقعا رشته دندون گیریه

2706