2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من علائم خاصی نداشتم چون علائم نداشتم کلی خونه تکونی کردم کارای سنگین اگ شک به بارداری داری استراحت ...

استراحت میکنم وقتی نیم ساعت وایمیسم کمرم درد میگیره 

یواش یواش کارامو پیش میبرم

عزیزم چند ماهه اقدامی شما ؟

🥲کیست داشتم قرص استفاده کردم یک ماه بعد از قطع قرص رفع کیست که پریود شدم 

اینم بگم قبل از اینکه بدونم کیست دارمم تو اقدام بودم 

اولین اقداممه فکر میکردم این ماه دیگه باردارم ولی خب خبری نشد تا الان😁

شما چند وقته اقدامین؟

2740
من ۴ ماهه اقدامم کیست داشته باشی نمیگیره؟

الهی انشالله که این ماه دامنت سبز بشه عزیزم 

دامن همه چشم انتظارا سبز بشه 

خودم چشم انتظارام میدونم چه حس و حالی داری 

من رو هر دوتا تخمدانهام کیست داشتم که باعث شد پریودیم عقب بیوفته اونجوری فهمیدم کیست دارم با وجود کیست تخمکگذاری بعید میدونم صورت بگیره که بارداری اتفاق بیوفته 

الهی انشالله که این ماه دامنت سبز بشه عزیزم  دامن همه چشم انتظارا سبز بشه  خودم چشم انتظ ...

اهااان من پریودیام منظمه تقریبا فقط از موقع اقدام در حد ۵/۶ روز عقد افتاد وگرنه منظمه تاریخاشو یادداشت کردم میفرستم ببین

اهااان من پریودیام منظمه تقریبا فقط از موقع اقدام در حد ۵/۶ روز عقد افتاد وگرنه منظمه تاریخاشو یاددا ...

تا یک هفته عقب جلو طبیعه 

اصلا بهش فکر نکن عزیزم تا موعودت روز بعدش بی بی بزن انشالله که پری نمیاد 

😁من بی بی زدم رفتم خوابیدم خواب دیدم مثبت شده رفتم نگاه کردم دیدم این همون یه خطه هنوز 

میگم فکر کردن ادمو اینجوری میکنه 

🥺خیلی سعی میکنم با این حس مقابله کنم ولی وقتی منفی میشه یه دل اشوبی بهت دست میده 

امیدوارم به حق حضرت علی تو این شبای این ماه شما باردار باشین ماه بعدم من 

تا یک هفته عقب جلو طبیعه  اصلا بهش فکر نکن عزیزم تا موعودت روز بعدش بی بی بزن انشالله که پری ن ...

چشم انتظاری سخته انشالله همه منتظرا از این وضعیت بیان بیرون ممنونم عزیزم برای دعای قشنگت ❣️

2706