2733
2734

سوالت چی هست

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
سوالت چی هست

من نهمم و یکسال کامل تفریح داشتم اما به صورت سختگیرانه درس میخوندم رسیدم به امتحانات نوبت اول نهم، از امتحانات نوبت اول همه چی عوض شد شوق و اشتیاقم نسبت به درس خوندن از بین رفت تا این زمان که اوضاع خیلی بد شد کتاب کمک درسی رو می دیدم ضربان قلبم بالا میرفت، تو مخیطی ک قبلا درس خوندم خیلی سخت میتونستم دوباره درس بخونم، کلا  مطالب خارج از کتاب درسی رو دیگه نتونستم بخونم از مشاورای کنکور کمک میگیرم میگن شروع کن بخون من اصلا نمیتونم تلاش کنم، به نتیجه فکر نمیکنم فقط نمیتونم تلاش کنم، بیشتر از یک ماه اینطوریه، چیکار باید بکنم 

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالت چی هست

بهونه نمیارم هر وقت میخوام در راستای هدفم تلاش کنم خاطراا بد میاد تو ذهنم و شوق و اشتیاقم به زیر صفر رسیده، نمیدونم اگه قبولی دوستام رو ببینم و من قبول نشم چ اتفاقی میفته چ حس بدی میگیرم جواب خانوادم رو چی بدم بهم اعتماد نمیکنن کلی هزینه کتاب و کلاس کردن...😭

2728
 من نهمم و یکسال کامل تفریح داشتم اما به صورت سختگیرانه درس میخوندم رسیدم به امتحانات نوبت او ...

ببین تلاش همیشه اون مورد ذهنی منو تو نیست . همین که دغدغشو داری در وهله اول یعنی تلاش

حالا میخوام ببینم کارت از نظر کیفیت چطوریه . برنامه ریزی داری برا هر روزت

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین تلاش همیشه اون مورد ذهنی منو تو نیست . همین که دغدغشو داری در وهله اول یعنی تلاش حالا میخوا ...

نه برنامه ندارم همش خودم رو با فصای مجازی سرگرم میکنم برنامه ریزی داشته باشم بازم تغییرات داخلش به وجود میارم.

بهونه نمیارم هر وقت میخوام در راستای هدفم تلاش کنم خاطراا بد میاد تو ذهنم و شوق و اشتیاقم به زیر صفر ...

تو نباید برای هدفت خودتو معطوف به الان کنی . بایا ببینی از روز قبلت چقدر انگیزشی تری . مثلا دیروز یکساعت بیشتر خوندی این برای تو کافیه . حتی کمتر . زمان درس خوندن انواع افکار مقابله میشه باهاش پس باید بگذرونیش . به این صورت که قبل درس خوندن هیچ کاری هم نداشته باشی . دو آماده باشی . سه محیط مهمه . چهار باید برای افکارت دلیل بیاری و بنویسیش . پنج در پی قانع کردن خودت نباشی که من نشد بخونم خب تلاس می کنم . دیگه میخوام بخونم . سرزنش ممنوع . شش وقتی نوشتی سریع خوردش کنی و توی کیسه بریزی به این معنی که افکار هستن اما مهم نیستند ولی تو سطل نه . هفت سعی کن اون جلو چشمت نباشه . هشت شروع مهمه نه استراحت کردن که بگی چون نخوندم دیگه نمیخونم 

لطفا خواهش می کنم دعا کنید گوشی و مدارکم پیدا بشن 😭😭😭

نه برنامه ندارم همش خودم رو با فصای مجازی سرگرم میکنم برنامه ریزی داشته باشم بازم تغییرات داخلش به و ...

پش برنامه ریزی رو حتما بزار 

در ضمن فضای مجازی رو براش تعیین ساعت کن

2738
تو نباید برای هدفت خودتو معطوف به الان کنی . بایا ببینی از روز قبلت چقدر انگیزشی تری . مثلا دیروز یک ...

ممنونم چشم حتما دعا میکنم ایشالله پیدا بشه

ممنونم چشم حتما دعا میکنم ایشالله پیدا بشه

خواهش می کنم . لطف می کنی ... الهی آمین