2737
2734

جنسشون افتضاحه ۱۸ سالمه تقریبا نصف دندون هام عصب کشی چندتا پر کردم دو سه تا روکش بقیش هم همش ترمیم هست .... 

یک بار ارتودنسی کردم باز دوباره برگشته ... 

هر چی پس اندازمه خرج دندونام میکنم بازم چهار تاش پوسیده شدن .... پس اندازم هم دیگه تموم شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار می‌کنه راهی داره یکم جلوگیری کنه از پوسیدگیش؟؟

مامانم قبلا مسواک زدن رو درست و کامل رعایت میکرد اما دید هیچ فرقی نمیکنه کلا مامانم ارثی دندوناشون اینجوری بود

من بازم دقیق نمیدونم از یه دکتر پرسیدین تا حالا؟

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2731

هر روز یه قاشق پودر بادوم و پودر سنجد توی یه لیوان شیر بیست دقیقه بجوشون بعد با عسل شیرین کن بخور استخون و دندونات محکم میشه 

قاطی خمیر دندون روغن نارگیل بریز مسواک بزن تمام مشکلات دهان و دندونت حل میشه با دقت باید بزنی قبلشم حتما نخ دندون 

واقعا جواب میده ؟؟؟؟ هر روز باید انجام داد ؟؟

شک نکن از تو بدتر بودم یک سره دندون پزشکی احساس میکردم این بی حسیا که تزریق می‌کرد دوباره باعث پوسیدگی سریعتر میشه خدا رو شکر چند ساله راحتم 

روغن نارگیل دو سه روز استفاده کن خودت متوجه میشی فقط اصل باشه حتما . 

نخ دندون خیلی مهمه 

2740
واقعا جواب میده ؟؟؟؟ هر روز باید انجام داد ؟؟

هر روز اندازه نصف ق.چ قاطی خمیر دندون بکن خوب مخلوط شه جرم ، لک ، زردی ، عفونت و پوسیدگی ، مشکلات لثه همه از بین میره دندونی که درد میکنه با دقت و طولانی تر مسواکو روش بزن