2733
2734
عنوان

کشیدن بخیه بینی

90 بازدید | 23 پست

بچه ها کشیدن بخیه بینی درد داره؟ بعد اینکه بخیه رو کشید ماساژ میده؟

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دردش خیلی کمه در حد یه سوز  همین ولی بخیه هایی ک پایین نوک بینیه یه ذره درد داره

یا خدا 🥺

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍

عطست میگیره انگار دارن موی بینی میکشن

نه ماساژ نمیده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
خانما سه شبه که شبا نی نی سایت اینجوری نیشه دیگه نمیاره کسی دلیلشو میدونه؟

برا همه همینه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
عطست میگیره انگار دارن موی بینی میکشن نه ماساژ نمیده

اینجوری باشه باز خوبه منو خیلی ترسوندن

اینجوری باشه باز خوبه منو خیلی ترسوندن

یکم میسوزه درد نداره

خانما سه شبه که شبا نی نی سایت اینجوری نیشه دیگه نمیاره کسی دلیلشو میدونه؟

برا منم گاهی اینجوری میشه

درخواست دوستی اقایون ممنوع⛔️                                                     
2706