2737
2739

من حس میکنم دوس داشتنی نیستم میدونی چرا؟ چون محارم مردم مثل دایی عمو و... زیاد بهم توجه نمی‌کردن و نمیکنن کلا سردن و این تو ناخودآگاهم مونده 

حس میکنم بقیه زیاد دوسم ندارن 

آیا یا ازدواج حل میشه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه این یه مشکل  و احساس درونیه...ازدواجم بکنی بازم این حس میمونه چون شاید از شوهرت دریافتش کنی اما اون احساس بازم میمونه

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛

اگر همسری که می خوای گیرت بیاد و دوست داشته باشه و احترام برات بزاری  آره بد جور حس خوب توی زندگی آدم می آد . دختر و پسر هم نداره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
وای کاشکی  آخه از کجا پیدا کنم همسر خوب   خدا باید یه حرکتی بزنه برام💔

ان شاا... قسمت همه و از جمله شما . اما نگاه دلیل نمی شه مثلا محارم ات بهت ابراز نمی کنند محبت شون رو  خدای نکرده شما بد باشی . یا زیبایی نداشته باشی . بعضی ها دوست داشنشون رو به زبون و یا حتی عمل نمی آرن . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
چجوری میشه اعتماد بنفس رو زیاد کرد

تراپی برو ، کتاب بخون کتاب شکاف اعتماد به نفس از راس هریس

اصولاً وقتی توی یک حوزه تخصصی کار و تلاش کنی نتایج که بیاد اعتماد به نفس بالا می‌ره 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
2706