2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

گفتی همه رو بلایک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
جوابشو گذاشتی لایک کن پروانه

شما روح لطیف ولی حساسی داری. به جزییات توجه میکنی و برات مهمه.آرزوت داشتن آزادی مالی و استقلال اونم چون قدرتمند بودن را دوست داری. دوست داری ریسک کنی اما میترسی بعضی وقتها بسیار خلاق باید باشی حتی رنگها را خوب ست می‌کنی.ویترینی هستی یعنی دوست داری هنرت و شاهکار هایت را همه ببینند ‌.ببخشید یکم تنبل هستی شاید بخاطر ارسال است

من اول پروانه بعد سریع زن

پرسشگر.دوست دارید از چیزی سرد بیاری.بسیار محافظه کار و بسته‌.زیاد نمیگذاری و دوست نداری همه چیزت و همه بدونند‌.دوست داری نظاره‌گر باشی.شما بازپرس ناظر حراستی امنیتی موفق خواهید شد

گفتی همه رو بلایک

شما تقریبا مذهبی ،نمیدونم،اعتقاداتت مهمه.تفریح سالم و دوست داری.تربیت فرزند خیلی مهمه برات.اعتماد نمی‌کنی به راحتی حتما باید سنجیده باشه تا تصمیم بگیرید و خیالت راحت باشه.بخش درست جواب داده بودی دقیقتر میگفتم. تو مجاری هم زیاد می‌گردی ولی دنبال لهو و لعب نیستی.فرهنگی وار

یک زن

شما به استقلال مالی زیاد فکر میکنید و مهمه براتون.قدرت طلب خوب دوست داری موفق باشی. روح خلاقی داری اگه بری رشته های هنری سریع‌تر از بقیه رشد می‌کنی.تیزبین هستی و باهوش اما کمی سرخورده.خلاق هستی .دوست دارید موفقیت ها و کارهای نیکوی شما دیده بشه.روحیه آن ریسک کننده است اما بخاطر شرایط جلو خودتو می‌گیری ‌‌.

میشه بگید چقدر درست بود!!؟؟ممنون میشم 

2706