2737
2739
عنوان

پسر خالم به شوهرم پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2325 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شوهرت خوشم اومد دو دستی بچسبش ولش نکن هیچ دخالتی هم تو این موضوع نکن سمت فامیل مادریت هم رفتی خوشبختیتو جااار بزن 😉

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
این کارش هم درست نیست بهش بگو احترام نگه داره ولی خب بهت اعتماد داره بده؟

پسر خالم دکتر دارو ساز... شوهرم شرکت نفتی بود ک یکساله پیمانکارش عوض شده اینا هم اخراج شدن از اون موقع رفته رفته عصبی شده بخاطر از دست دادن کارش منم خیلی بهش فشار میارم که بیکاری...

2731
2740
به روی خودت نیار  الان شما زیر ذره بین نامحسوس همسرت  هستی  پس خیلی عادی ومثل قبل ز ...

از خواستگاری پسر خالم خبر داره قبلا ازم پرسید شرایطش عالی بود چرا ردش کردی گفتم چون نمیتونم با ی پیرمرد ازدواج کنم  خب ۱۵ سال ازم بزرگتر بود کثافطططط 

پسر خالم دکتر دارو ساز... شوهرم شرکت نفتی بود ک یکساله پیمانکارش عوض شده اینا هم اخراج شدن از اون مو ...

خب نکن دیگه 😑خیلی کارت عواقب بدی داره پشتش باش بهش امید بده 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
اسم این کشته مرده نیست .بیمار روحی و روانی هست که پسرخالش داره. واینکه آقایون از این چیزا خوششون نمی ...

در نرمال نبودن پسرخالش که شکی نیست ولی بقیه ی صحبتاتون اغلب درست نیست.

در هر صورت هر چیزیم که باشه نباید به روی همسرش بیاره.

2706