2737
2739
عنوان

این دعاست یا طلمسه ؟ چه کوفتیهه ؟

110 بازدید | 8 پست

داشتم داخل گاو صندوق دنبال یه چیزی می‌گشتم یه کاغذی رو دیدم روش اسم شوهرم نوشته بود ( کاغذ کوچیکی بود که شبیه پاکت درستش کرده بودن ) دورش هم چسب زده بودن 

داخل پاکته یه کاغذ بود که یه جوری بهم پیچونده بودن که اصلا نمیشد بازش کرد روش یه ستاره کشیده بودن و اسم شوهرم نوشته شده بود 

پشت پاکت هم نوشته شده بود با اسفند آتیش زده شود ( خطش بد بود به زور خوندم) 

این دعاست ؟ یا طلسمه؟ نکنه واسه من گرفته ؟ 

آخه یه مدته بی دلیل اومده تو فکرم که برم نصف خونه رو بزنم بنامش 😐 در حالی که ما باهم کلیی بحث داریم و اصلا معلوم نیست این زندگی ادامه داشته باشه یا نه ؟ 

شوهرم اومد زود جمع کردم انداختمش سر جاش کاش عکس می‌گرفتم شاید کسی میدونست چیه 🥲

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم.ولی وقتی زندگیت رو هواست بی خود چیزی به نام کسی نکن 

می‌دونم 

ولی انگار یه چیزی داره از درون منو به این کار تشویق می‌کنه 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2728
می‌دونم  ولی انگار یه چیزی داره از درون منو به این کار تشویق می‌کنه

هر روز ایت الکرسی و چهار قل بخون 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من تو این چیزا تخصص ندارم ولی توفامیل مون هم چنین اتفاقی افتاده بود ولی مال اونا وحشتناک بود

چی شده بود ؟ 

اصلا این ستاره که روش کشیده چه معنی میده ؟

چی شده بود ؟  اصلا این ستاره که روش کشیده چه معنی میده ؟

مآل اونا خیلی وقته که با هم اختلاف داشتن پس نگو یه آدمایی که خدا ذلیلشون کنه دست داشته.اختلاف ها خیلی شدید بود مرد زن و دخترشو کتک میزد.زن دیگه تحمل نکره رفته بود خونه مادرش و بعد از چند ماه زن راضی میشه برگرده سر خونه و زندگیش مرد هم میگفتن قول داده که دیگه از این کارا نکنه.زنه خودش تعریف میکرد وقتی چند روز  بعد از خواب پاشدیم دیدیم پرده ها همشون لکه دارن ملافه ها لکه دارن از تو حیاطمون و خونشون داخل کابینت دوتا تخم مرغ پیدا کرده بود.میگفت به درمون یه چیز خیلی چسبناک ریخته بودن.اونم میگفت از داخل بالشش کاغذ های نوشته پیدا کرده بود که نمی تونست بخونه 

2738
مآل اونا خیلی وقته که با هم اختلاف داشتن پس نگو یه آدمایی که خدا ذلیلشون کنه دست داشته.اختلاف ها خیل ...

یا خدا 

ولی این رو مطمئنم شوهرم گرفته چون داخل گاو صندوق بود و کسی هم خبر نداره که ما گاو صندوق داریم