2733
2734
عنوان

داخل اینیستا راجب ما نی نی سایتی ها چی میگن+عکس😂

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 36 پست

من هر چی سرچ میکنم تهش نی نی سایت هم میاد👌🏻😂

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
دارک‌ نیست سمه دایی

😂😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

آخری خیلی باحال بود😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
من هر چی سرچ میکنم تهش نی نی سایت هم میاد👌🏻😂

چیزای+۱۸ و خیلی بدی هم میاره بالا گوگل

شوهرم خیلی........ نی نی سایت

امشب شوهرم فلان کرد...... نی نی سایت‌

شوهرم میگه باید...... بکنی نی نی سایت

امشب...... میخام نی نی سایت😐😂

دیدی؟؟ 

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2740

اینا چرا درکمون نمیکنن‌ ما درباره همه چیز دغدغه داریم واسه

همین درباره خیلی چیزا صحبت میکنیم و هر چی بزنی گوگل 

نی نی سایت همیشه حاضر در صحنه هم میاد😂😂😂😂

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
چیزای+۱۸ و خیلی بدی هم میاره بالا گوگل شوهرم خیلی........ نی نی سایت امشب شوهرم فلان کرد...... نی ...

واییییی‌ آره دقیقا حتی پوشک کردن و چیزای ناجور مثبت ۱۸ دیگه میاورد

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
چیزای+۱۸ و خیلی بدی هم میاره بالا گوگل شوهرم خیلی........ نی نی سایت امشب شوهرم فلان کرد...... نی ...

دیدم عزیزم😂 ماشالا خودت میدونی که چه کاربرای سمی هم داره اینجا

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
2706