2733
2734
عنوان

بخاطر نوره بدنم وحشتناک حساسیت زده چیکار کنم خوب شن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای نگو اواسط ابان زدم پشت کتف هام کمر و باسن و.... انقدرررررررررررررر جوش زده بودم اشک میریختم میگفتم من دیگه خوب نمیشم این پوست دیگه پوست نمیشه هنوزم یکم پوستم لک داره باورت میشه

منم بار اولم بود غلط کنم دیگه بزنم

🤪
حنا وسدر به بدنت بزن

خدا کنه جواب بده ماه هاست درگیرم

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
علتش سودای خیلی زیاده بدنه

منم اینطور شدم بدنم داغون شد حتی خیلی از جوشها سر سفید و چرکی بودن منی که اصلا درسال دوتا جوش بزنم شاید

میشه بپرسم سودا زیاد یعنی چی

راهی هست واسه کم کردن این سودا؟؟ 

🤪
2740
عزیزم چیکار کردی خوب شدن؟ 

خواهرم گفت باید بلافاصله بعد از نوره با روغن زیتون چرب میکردی من که شدید تو کمرمم خارش داشتم چندبار مرطوب‌کننده زدم اما فایده نداشت چون حدود 2هفته بعد جوشها زد بیرون. شانسم گفت زمستون بود کل بدنم از لباس پوشیده بود چشمم نمیخورد بهشون. دستشون نزن اصلا. دیگه کم کم خوب شدن اما خیلییی طول کشید

🤪
یعنی چی

نوره اصل زرنیخ دار ، سودا رو میکشه بیرون برای همین ضد سرطانه ،افرادی که سوداشون زیاده بدنشون می‌ریزه بیرون بقیشو خودت سرچ کن بخون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم اینطور شدم بدنم داغون شد حتی خیلی از جوشها سر سفید و چرکی بودن منی که اصلا درسال دوتا جوش بزنم ش ...

نوره اصل زرنیخ دار ، سودا رو میکشه بیرون برای همین ضد سرطانه ،افرادی که سوداشون زیاده بدنشون می‌ریزه بیرون بقیشو خودت سرچ کن بخون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
سودا یعنی گرمی ؟ 

2706