2733
2734
عنوان

یه کمک میخوام

72 بازدید | 12 پست

تو یه رابطه ای بودم که واقعا همه چی جدی بود

دوست دختر و پسر نه

هرچی که میشد این پسره نمیرفت یعنی عاشق ها همه تعجب میکردن

پاهامو میبوسید که تنهاش نذارمو گریه میکردم زمین و آسمون رو یکی میکرد من خوب بشم و...

یه روز گفتم کات کنیم خیلییی راحت قبول کرد منم گفتم تقصیر منه یجورایی به خودم اومدم

برگشتم شهری که اون هست همو دیدیم اون گفت

روز بعدش من ازش عذر خواهی کردم گفتم عصبی بودم اون حرف زدم بیا رابطه رو درست کنیم

هربااااار یچیزی میگفت یبار قبول میکرد یبار میگفت برو دنبال زندگیت

یبار می‌گفت بذار یه مدت تنها باشیم منم قبول کردم

حتی همه این مدت اومد منو برد دکتر حالم بد بود

بعد چندوقت بهش پیام دادم حالم خوب نیست اون بلاکم کرد

و....

گفتم بخاطر حرفای من ناراحته خیلییی خودخوری میکردن سعی داشتم واسه یبار جبران کنم

دیروز به دوستم گفته دوماهه این واسه من تموم شده دیگه بهش حسی ندارم

اسکرین فرستاده که یعنی تو رابطم و....

و یکی گفت وقتی اون که هیچوقت نمیرفت اینقد راحت رفته یعنی از قبل زیر سر داشته

بنظرتون این آدم راست میگه؟؟؟یعنی وقتی با من بوده یکی دیگه هم کنار من تو دست و بالش داشته؟؟؟

تو رو خدا بهم بگید این کارش خیانته؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

میشع بهم بگید لطفاااااا

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پاهاتو از روی کفش میبوسید یا جوراب ؟ 🤔😶‍🌫️

قشنگم ف.ی.تیش نداشت دیگه

مبگم یعنی اینقد منو میخواست و خیلیییی کارای دیگه

من جواب سوالامو میخوام 

رابطتون تمام شده چه خیانتی آخه؟

هربار میرفتم سراغش یچیزی میگفت یبارم قول داد درست میشه تا یکی دو روز بعد دوباره خراب شد

آره شک نکن ....اون زاپاس داشته....من طرف بعد چند سال ، در عرض دو هفته رفت عقد کرد....رابطه ایی که هم ...

میفهمم

2738
از فکرش بیا بیرون

😐😐من سوالم چیز دیگه ای بود هااا

عریزم میدونم منم گفتم از فکرش بیا بیرون تا حالت بیشتر از این خراب نشه

جواب سوالمو بدونم حالم بهتر میشه

الانم به هیچی حسابش کردم چون اصلا آدم نبود