2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید

67 بازدید | 10 پست

سلام 

من نامزدیم بهم خورده و چند روز دیگه یه کد خدایی میاد وسایلی ک اوردن رو ببرن از جمله گوشی و سیم کارت من تمام اکانت های مجازی ک داشتم پاک کردم فقط نینی سایت مونده 

ک اونم تایپیکا هستن ،کامنتا هستن 

خیلی زیادن چیکار کنم 

همشونم خصوصی نیستن ک ب نی نی یار ها بگم ولی یجورایی افکارم و خیلی چیزای دیگه ای در دسترسشون میمونه 

چیکار کنم؟

برا کامنت ها و تایپیک ها؟

سلام

فکر کنم توی این فرصت کم این راه حل خوب باشه:

⬇️

توی قسمت اطلاعات کاربری بزنین روی ویرایش شماره و شماره موبایل جدید بدین.

🟠 از این به بعد پیام های نی نی سایت روی شماره موبایل جدید میاد.

🔵 اما موقع وارد شدن باید شماره قبلی رو بزنین اما پیام ها میاد روی شماره جدید.

🔴🔴🔴 با این شماره جدید دیگه نمی تونین کاربری جدید بسازین حواستون باشه.

برای تغییر شماره موبایل:

❤ بزنین روی عکستون بالا سمت چپ

🧡 نی نی سایت من

💛 بزنین روی سه تا خط افقی بالای صفحه سمت راست

💚 اطلاعات کاربری

💙 تنظیمات کاربری من

💜 ویرایش تلفن همراه

بعد شماره موبایل جدید بدین ....

یا مستقیم بزنین روی این لینک:

https://www.ninisite.com/profile/setting

🌹🌹🌹

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام فکر کنم توی این فرصت کم این راه حل خوب باشه: ⬇️ توی قسمت اطلاعات کاربری بزنین روی ویرا ...

اجی شماره جدید زدم 

کد اومد 

کد رو هم وارد کردم حالا اینجوری شده 

درسته؟؟؟

میزنم ثبت ب عنوان شماره اصلی این تخطارو میده 

یعنی دیگه پیاما رو اون سیم کارت قدیمی نمیره 

اجی شماره جدید زدم  کد اومد  کد رو هم وارد کردم حالا اینجوری شده  درسته؟؟؟ میزنم ...

سلام

@niniyar_3    

ایشون سوال دارن درست انجام دادن؟

بهشون میگن خطا هم داده.

من تا حالا خودم این کار رو نکردم.

ممنون

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
اجی شماره جدید زدم  کد اومد  کد رو هم وارد کردم حالا اینجوری شده  درسته؟؟؟ میزنم ...

شماره قبلا ثبت شده باید یه شماره ای رو بزنید که تا حالا باهاش کاربری ثبت نشده باشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
شماره قبلا ثبت شده باید یه شماره ای رو بزنید که تا حالا باهاش کاربری ثبت نشده باشه

من با اون شماره کاربری ندارم 

هرکاری میکردم ن ثبت نام میشد ن وارد میشد 

میتونید چک کنید ک چ اتفاقی براش افتاده 

2740
من با اون شماره کاربری ندارم  هرکاری میکردم ن ثبت نام میشد ن وارد میشد  میتونید چک کنید ...

خصوصی بفرستید چک کنم شماره رو

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻