2752
2734
عنوان

بعد جواب مثبت بودن آزمایش،دلیل لکه بینی چیه؟؟؟تورو خدا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر حجمش زیاد بشه و به خون تبدیل بشه اونوقت تهدید به سقطه

من بارداري اولم بدون خونريزي و فقط با دو روز درد تخمدان بچه سقط شد.

دكتر بايد ببينه حتما . هيچ بارداري مثله هم نيست

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

عزيزم استرس نداشته باش.  قبل از هشت هفته خونریزی طبیعی هست بعدم من خودم هماتوم بودم لکه آن قرمز و روشن هست 

همیشه گفتی از تو حرکت از من برکت بهت ایمان دارم با تمام وجود منتظرم نذار خدا جون

من از روز اول تا هفته ٢٠ هم لكه بيني داشتم هم خونريزي دليلش اول به خاطر جفت پايين بود كه با استراحت و شياف رفت بالا خداروشكر.. بعدشم كه ادامه پيدا كرد خونريزي شديد بود كه دكترا گفتن دليلي نداره و رگ هاي رحم هست كه طبيعيه.. شما بايد بري سونو تا دليل قطعيش مشخص شه.. هيچ بدني مثل هم نيست لطفا از روي حرف ما دوا درمون نكن... حتما برو سونو

من بارداري اولم بدون خونريزي و فقط با دو روز درد تخمدان بچه سقط شد.دكتر بايد ببينه حتما . هيچ بارداري مثله هم نيست

دليلش چي بود؟ هفته چند؟ من بارداريم پوچ بود الان نشستم تا سقط شه

تچنند وقت بعدش اقدام كردي؟ 

بگو دلم آروم شه

ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.
دليلش چي بود؟ هفته چند؟ من بارداريم پوچ بود الان نشستم تا سقط شهتچنند وقت بعدش اقدام كردي؟ بگو دلم آروم شه

ماه سوم . دكترا هم نفهميدن دليل چيه . اول ضربان قلب كند شد بعد ايستاد 

چند وقت بعد دوباره اقدام كردي وشد؟

چهار ماه ولي كمه شما بيشتر بمون اگر ميخواي اقدام كني حداقل ٦-٧ ماه به خودت برس . دكتر من تا ٢ماه بعد از سقط هم سكس ممنوع گذاشته بود 

چهار ماه ولي كمه شما بيشتر بمون اگر ميخواي اقدام كني حداقل ٦-٧ ماه به خودت برس . دكتر من تا ٢ماه بعد از سقط هم سكس ممنوع گذاشته بود

من هفته چهار ديگه رشد نكرده

فقط ساك حاملگيه 

جنين اصلا تشكيل نشد

آمپول سه تا داد بزنم سقط شه

همين الان سومي رو زدم خبري نيس

ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.
من هفته چهار ديگه رشد نكردهفقط ساك حاملگيه جنين اصلا تشكيل نشدآمپول سه تا داد بزنم سقط شههمين الان سومي رو زدم خبري نيس

بارداري اول عاديه . زياد اين اتفاقا ميافته . ولي مهم اينه با آمادگي دومي اقدامكني عجله نكن . من عجله كردم الان سه ماهه رو تختم و بارداريم سخت شده