2733
2734
عنوان

با والدین احمق چیکار کنیم

183 بازدید | 13 پست

به بچه ۸ ساله گوشی دادن با اینترنت صبح تا شب تو گوشیه واسش ف‌ی‌ل‌ تر ‌شک‌نم نصب کردن میره یوتوب.

برنامه ای هست که بعد از یکی دو ساعت گوشی خاموش کنه ؟ چشماش از بین میره بچه. 

واددین میگن خودش باید یادبگیره ما گوشیش نمگیریم از دستش. 

تدو خدا به بچه های زیر ۱۸ گوشی ندین اسیب میبینن نهایت روزی دو سه ساعت باشه بعد ازشون بگیرید واقعا تاثیر بدی داره واسشون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر زاده منم اینطوره 10سالشه ولی خیلیم کتک میخوره از آبجیم سر اینکارش😆😆حقشه البته

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2731

خواهر من از ۷ سالگی گوشی داشت الان یازده سالشه چشماش کلا از بین رفته معتاد گوشی شده اصلا یه وضعی مادر و پدرمم خیلی بیخیالن نمیتونن گوشی رو ازش بگیرن توروخدا شما اینطوری نباشید

چه پدرو مادر احمق و نادانی🤦🏻‍♀️

بهشون بگید بچه 8 ساله خودش چیو یاد بگیره؟ شما که والدینش هستید باید کنترلش کنید و همه امکانات دم دستش نباشه

دختر من هنوز 3 سالش نشده... من خودم کاملا مخالف گوشی دادن به بچه هستم ولی بعضی وقتا که شوهرم نت روشن میکنه میده اونم میره تو گوگل کارتون میبینه. من بعد از 10 دیقه میرم به بهونه کم کردن صدای گوشی نت خاموش میکنم اونم گوشی میزاره کنار

ولی 8 ساله خودش همه چی بلده. شما گوشی رو خاموش هم کنی باز میزنه شارژ و... 

باید از مضرات گوشی برا بچه ها به والدینش بگی تا بفهمن چه ظلمی درحق اون بچه میکنن

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2738
چه پدرو مادر احمق و نادانی🤦🏻‍♀️ بهشون بگید بچه 8 ساله خودش چیو یاد بگیره؟ شما که والدینش هستید با ...

باور کن خیلی میگم اما اصلا گوش نمیدن 

به خاطر همین میگم شاید برنامه ای باشه که گوشی بعد از یه تایم مشخص خاموش بشه. منم برم بگیرم باهام دعوا میکنن هیچی حالیشون نیست خسته شدم دیگ از دستشون 

خواهر من از ۷ سالگی گوشی داشت الان یازده سالشه چشماش کلا از بین رفته معتاد گوشی شده اصلا یه وضعی ماد ...

منم یبار ازش گرفتم نزدیک بود منو بزنن 

باهام دعوا میکنن دلم نمیاد بخدا دختر بچه کوچیک تاوان نادونی اینارو بده 

باور کن خیلی میگم اما اصلا گوش نمیدن  به خاطر همین میگم شاید برنامه ای باشه که گوشی بعد از یه ...

نمیدونم همچین برنامه ای هس یا نه

از مغازه های موبایل فروشی که برنامه دارن بپرس، شاید بتونن کمکت کنن

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

عزیز من دختر داییم 4 سالشه. گوشی میدن دستش 24 ساعت تو گوگل داره میچرخه. تنهایی میره تو اتاق. یه بار یه چیز دیده بود اینقد ترسیده بود که نگم. چند بار بهشون گفتم ولی کو گو ششنوا

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…