2737
2739
عنوان

خانوما کی شوهرش قدرش رو نمیدونه و احساس میکنه کنار این آدم تلف شده!!

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 20 پست
فقط خدا می‌دونه ده سال چی بهم گذشته !! پیش هیچ احدی و ناسی هم نگفتم حتی خانواده ام !!!! تا این ...

خدا بهتون صبر بده واقعا 

مادر منم مثل شما خیلی زجر کشید از دست پدرم 

درکتون میکنم واقعا سخته 

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقدر از طلاق میترسید؟

ده سال از طلاق ترسیدم و تحمل کردم 

تا چندوقت پیش دل رو زدم به دریا 

دیدم نه واقعا ترسام بدون دلیل نبوده !!

رفتم که جدا شم دیدم نمیشه عزیزم 

کسی که طلاق میگیره باید شرایطش بهتر شه ،،،وگرنه همون وایسه تو خونه ی خودش سنگین تره 

من دخترم رو با خودم بردم ،،،خیلی سخت بود خونه پدرم بعد سال برگردم !!!!

صدسال سیاه تو شهرستان اجازه خونه جدا گرفتن نمیدن ،،،،

پدرم و برادرام میگن میخوای آبروممون رو ببری ،،،پس فردا همین شوهرت بگه خراب بود بهانه کرد رفت تنها زندگی کنه !!!

مادرم ساعت هفت میشد بهم گیر میداد می‌گفت چرا دیر میای خونه ،،،زشته !!!

فکر کن بعد ده سال مادرت بخواد بهت گیر بده ،،،

واقعا اونجا اعصابم هم آروم نبود !!

حداقلش اینه تو خونه خودم آرامش دارم ،،،

2742
نه اصلا منت چی. !! من صدها بار گفتم هیییییییچی ازت نمی‌خوام  حتی مسعولیت هات هم انجام نده ...

بنظر من همین که شما همه بار زندگی رو به دوش کشیدین باعث شده ایشون انقد بیخیال بشه

بعضی از مردا خیلی مستعد بی مسئولیتی هستن تا ببینن شرایطش مهیا شده دیگه کلا وا میدن

شما باید خواسته هاتون رو ازش بیشتر میکردین و با تعریفای حتی الکی هندونه زیر بغلش میذاشتین که تشویق بشه به کار کردن نه اینکه خیالشو راحت کنین که چیزی ازش نمیخواین

الانم دیر نشده بنظرم

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست...