2733
2739
عنوان

تروخدا

48 بازدید | 5 پست

اگه دعای خوب بدا رفع مشکلات خانوادگی میشناسین بگین 

سر هیچی هیچی خانوادم ریخته بهم 😭😭

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

اَلرَّحِيْمُ مهربان بزرگ

1) اگر كسي روزانه اين اسم را 100 مرتبه تكرار كند، در قلب او شفقّت و نرمي پيدا مي شود.

2) اگر شخصي از امر ناگواري مي ترسد «اَلرَّحْمَنُ الرَّحِيْمُ» را به كثرت ذكر كند يا نوشته و آن را نزد خود نگه دارد.

3) اگر شخص اين را نوشته و بشويد و آبش را در پاي درخت بريزد، پر بار گردد.

4) اگر اين را در آب حل كرده و به شخصي بنوشاند، در دل او محبت كاتب پيدا مي شود. همچنين اگر نام طالب و مطلوب را همراه نام مادرش بنويسد، در محبت او سرگردان خواهد شد، به شرطي كه محبت جائز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين چندروز قمر در عقربه واسه همينه

یعنی واسه همه اینجوره ؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2728
سوره ی طلاق برای آشتی و محبت بین زن و شوهر

مممنونم عزیزم