2737
2739
عنوان

اَول صبح..................عکس

185 بازدید | 6 پست

اَول صبح بارون زد و بعدش نور خورشید همه جا رو به آغوش گرفت......

"و این نور است که به خاطر تو سَر از دَریچه بیرون کرده تا بهت بگه تو تنها نیستی "

فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا ۖ
تو تَحت نظر و مراقبت کاملِ ما هستی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید شما چه جوری این دید رو به زندگی پیدا کردید؟

تموم اتفاقات زندگیمون میخوان ما رو بیدار کنن و معلم ما هستند که به ما نشون میدن که ما کی هستیم...چون ما تنها این جسم و ظاهر نیستیم..وقتی وجودِ اصلی خودمونو ببینیم اونوقت حقیقت برامون روشن میشه.....سختی ها و دردها و رنجها خیلی کمک کننده هستند همونطور که به من کمک کردند و منو بیدارتر کردند و به یک آرامش عمیق و شادی رسوندند .مطالعه هم میتونه کمک کنه به آدم و من خودم کتاب خوندم و تحقیق کردم و پای خیلی ازصحبتای  انسانها چه تو کشور خودمون چه خارج از کشور نشستم و گوش دادم.......منتها همه ی اینها در حدِ دانش و کلمه هست که محدوده و با دونستن ما به شادی و حقیقت وجودمون نمیرسیم......ما باید خودمون این حقیقت رو حِس کنیم چون حقیقت با ذهن و دانش و حرف به دست نمیاد ..کلا هر چیزی که میبینیم یا حس میکنیم نیاز به تحلیل و تفسیر نداره چون خود واقعیته و چیزی جز واقعیت وجود نداره...مثلا وقتی میریم کنار درخت یا دریا بدون تفسیر و تحلیلش که این چرا اینجوریه یا از چی ساخته شده در سکوت که باشیم محو زیبایی و اون جوهره ی درونیش که با ما یکیه میشیم و تموم سوالات محو میشه چون تحلیل و تفسیر و سوال کار ذهنه که همش چرا و چرا و چرا داره و پایانی نداره چون محدوده و نمیتونه درک کنه ولی تنها در لحظه حضور که داشته باشیم میتونیم فراتر از این تصویری که هست بریم و اون جوهره و عمقشو درک کنیم....