2733
2739

داشتم لیست فالویینگ های اینستامو بررسی و مرتب میکردم یهو دستم خورد یک طرفه انفالو کردمش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😂😂😂😂

بعد دوباره فالوش کردم

بنظرتون میفهمه دستم خورده ؟ 

اخه خودشم روم کراشه و منو زیر نظر دارههه 😭 و میترسم فکرای بدی بکنه دربارم

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دارم دق میکنم😭😭😭😂😂😂

اخه چند وقت پیش باهاش دعوا کردم و من قهر کردم🤡

اونم هی میخاست منو برگردونه ولی چس میکردم

الانم یهو اینجور شد اخه😭😂

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
خوبه که کراشت روت کراشه🥲

اره

ولی ضایع شدم جلوش 😂😭

چون چند وقته باهاش قهرم و اون هی خواست اشتی کنه چس کردم خودمو 🤡💔💔

2740
دارم دق میکنم😭😭😭😂😂😂 اخه چند وقت پیش باهاش دعوا کردم و من قهر کردم🤡 اونم هی میخاست منو برگرد ...

یچی گفت میگی دستم خورد شرمنده داشتم فالوورامو نگا میکردم

انقد به این چیزا گیر نده😂

استوری بزار داشتم ریمو ( اگه اشتباه نگفته باشم ) میکردم دستم خور دچند نفرو اشتباه انفالو کردم مجدد ...

این حس میکنم ضایع میشه

استوری بزارم حس میکنم اینستام هک شده؟ 

یا واکنشی نشون ندم بهتره؟ 

نه وقتی اونم از تو خوشش میاد نگران نباش اگه یه طرفه بود باز میگفتیم ممکنه بهش بربخوره اگه پرسید راست ...

باهاش قهرم جرعت نمیکنه بیاد جلو حرف بزنه بام 🤡

ضایع شدم خلاصه این همه مدت چصی اومدم تحویلش نگرفتم😭😂بعد یهو اینجور شد

یچی گفت میگی دستم خورد شرمنده داشتم فالوورامو نگا میکردم انقد به این چیزا گیر نده😂

چون باهاش قهرم هیچی نمیگه میترسه بیاد جلو😂

ولی خب دوس دارم یه جور بفهمه دستم خورده عمدی نبوده

2706