2737
2739

نه هنوز، منتظرم 😅 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2731

بله

زمان حضرت موسی(ع)دیدم کشتی تبدیل به مارشد

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

معجزه همینه که وقتی ساکت می‌نشینیم بدون انجام هیچ کاری،به خودیِ خود و بدون اینکه ما کاری کنیم بهارمی‌آید و سبزه‌ رشد می‌کند.....از خودمون بپرسیم چه کسی باعث میشه یک درخت از یک دونه ریز به وجود بیاد و بعدم کلی رنگ و میوه و بو و مزه بگیره؟چه کسی باعث میشه بدون اینکه ما کاری کنیم خورشید هر روز طلوع کنه و شب ماه و ستاره به آسمون بیاد بدون اینکه نقصی و اشتباهی وجود داشته باشه؟

2740

بله 

من عاشق شوهرم بودم جدایی ازش کابوس بود برام اما اون میخواست که جدا شیم 

طی دوماه خدا دستشو برام رو کرد منم اقدام کردم به جدایی چنان آرامشی دارم که فقط میخوام خودمو فدای خدا کنم این بزرگ‌ترین معجزه زندگی من خواهد بود تا ابد 

واقعا؟ چی بوده؟

اره 

نمیتونم بگم، یه گرفتاری داشتم که اصلاااا فکرش نمی‌کردم حل بشه، یروز به شدت ناراحت بودم و از ته دل از خدا خواستم کمکم کنه، یکماه نشد همه چی حل شد، اصلا فکرشو نمیکردم 

قربونش برم❤️❤️❤️ 

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ