2733
2734

اوایل خیلی راحت بود انگار واسش مهم نبود شوخی و خنده و... تو واتساپ هم راحت ایموجی قلب قرمز می‌فرستاد تو واکنش ها. ولی الان صمیمی تر شدیم باهام مهربون تر شده ولی مودب تر شده شوخی نمیکنه زیاد. تازه دیگه ایموجی قلب هم نمیفرسته به جاش لایک می‌کنه یا آتیش می‌فرسته. یعنی چی؟ در ضمن یکمی هم نگران به نظر میاد. در ضمن همون اولش زمان مشخص کرده بودیم و الان داریم به اخرای آشنایی نزدیک میشیم. من سرسنگینم بهش فهموندم قبلا که از شوخی و صمیمیت با جنس مخالف خوشم نمیاد. ولی الان چرا مثلا قبلا رفتار نمیکنه؟؟😥 

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره اش روبده بپرسیم ازش بهت بگیم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2728

از خودش بپرس چرا مثل قبل نیست

دلیلی داره یا نه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740