2737
2734
عنوان

مردی که کمبود محبت داره

162 بازدید | 14 پست

از کجا بفهمیم مردی کمبود محبت داره؟ 

چه رفتارایی معمولا دارن؟ 

آیا وقتی بهش علاقه نشون بدی خوشش میاد

یا وقتی از الفاظ محبت آمیز براش استفاده میکنی یک رفتار خوبی داره؟ 

معمولا فرزندان طلاق چطوری ان ایا از روی رفتارشان میشه فهمید فرزند طلاقن یا مستقیم باید از خودشون بشنویم

مردایی که کمبود محبت دارن به جنس مخالف ببشتر کشیده میشن بیشتر جلو زنا خنده و شوخی و مسخره بازی درمیارن هی میخوان خودشونو بکنن تو چشم بقیه دنبال تاییدن که یکی حرفا و کاراشونو تایید کنه یکی ببینتشون یکی بگه این چه باحاله به شوخیاشون بخندن به کاراشون واکنش نشون بدن و رفتارشون بعد گرفتن تایید از بقیه تازه تشدید میشه یعنی باز هی بیشتر سعی میکنن مسخره بازی درارن یا چیزایی بیشتری میگن که دیگران گوش بدن و تبادل نظر کنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردایی که کمبود محبت دارن به جنس مخالف ببشتر کشیده میشن بیشتر جلو زنا خنده و شوخی و مسخره بازی درمیا ...

اره این تایید شدنش رو زیاد دیدم 

حتی دوست داره نظرات غلطش هم تایید بشه

2728

کمبود محبت تو هر شخص ب یه شکلی نشون داده میشه

ولی قطعا ویژگی مشترک همشون زودرنج بودنه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
اره این تایید شدنش رو زیاد دیدم  حتی دوست داره نظرات غلطش هم تایید بشه

بهش محبت کن دیگه به زبونت عادت بده همه جا و همیشه با جمله ها و کلمه های قشنگ صداش کنه موهاشو نوازش کن به لباساش اهمیت بده حتی چیزایی که از نظرت بیخود و بی معنی میاد به چشم اون میاد چون کمبود داره باید اشباعش کنی البته اگر دوسش داری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
کمبود محبت تو هر شخص ب یه شکلی نشون داده میشه ولی قطعا ویژگی مشترک همشون زودرنج بودنه 

دقیقا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمبود محبت تو هر شخص ب یه شکلی نشون داده میشه ولی قطعا ویژگی مشترک همشون زودرنج بودنه 

یکم فکر کنم اره 

ولی رد میده 

من متوجه میشم ناراحت میشه اصلا بغض از سر و روش میباره ولی هیچی نمیگه 

همه بهش میگن ایول چقدر با جنبه ای

2740
بهش محبت کن دیگه به زبونت عادت بده همه جا و همیشه با جمله ها و کلمه های قشنگ صداش کنه موهاشو نوازش ک ...

اره فکر کنم شدید هم هست به رو نمیاره که یک وقت غرورش خدشه دار نشه

اینم بگم همیشه یک گاردی داره 

فکر میکنه الان مثلا من میخوام سرزنشش کنم ولی بعد میبینه نه اینو از من دریافت نمیکنه

یکم فکر کنم اره  ولی رد میده  من متوجه میشم ناراحت میشه اصلا بغض از سر و روش میباره ولی ...

خب چون مرده و جامه اینجور بهش القا کرده ک غرورش رو حفظ کنه

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
ولی پیش من درد و دلاشم کرده

خب عالیه نقش احساسات خیلی پر رنگه 

سعی کن شنونده خوبی باشین ولی خب کار سختی در پیش دارین چون ممکنه با کوچیک ترین رفتار ازتون رنجیده بشن

خب عالیه نقش احساسات خیلی پر رنگه   سعی کن شنونده خوبی باشین ولی خب کار سختی در پیش دارین ...

اره یکبار سخت ناراحت شد سر چیز الکی 

من اصلا تعجب کردم 

هنوز هم به دلشه فکر کنم

2706