2733
2739

دو سال قبل خاهر شوهرم ی سری حرفا گف ب خنده خنده و من عصبی شدم اونجا ک چیزی نگفتم ولی جلو شوهرم هی غر زدم اونم ی دعوای بدی انداخت تو خونه باباش ولی خدا شاهده اصلا دوس نداشتم دعوا بندازه...یا قهر کنن فقط اون لحظه عصبی بودم...در کل خاهرشوهرم ادم بدی نیس زبون بدی داره ولی درکل بدردمون خورده و اینکه ازون خاهرشوهراس ک سعی میکنه مثلا مجلس های برادراش ب نحو احسنت برگزار بشه مثلا اگ مادرشوهرم کخ بریزه اون مخالفت میکنه و مخ مادرشو شستشو میده ک خوب باشه ازین دست خاهرشوهراس ولی زبونش یکم.......خلاصه الان بعد دو سال روز عید ک رفتیم خونه پدرشوهرم باهم سلام و احوالپرسی کردیم فقط و با شوهرم روبوسی کردن...حالا بنظرتون عید دیدنی برم خونشون؟؟؟

خودمم دوس ندارم شوهرم باخاهرش قهر باشه خودمم دوس ندارم قهر باشم...ولی شوهرمم اصلا نگفته بیا بریم کلا خودم این فکر ب سرم زده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خب اخه من مقصر بودم تو اون دعوا ولی ناخواسته

ناخواسته دیگه ، بعدم طرف بد دهنه امروز آشتی کنی فردا بازم همون آش و همون کاسه ست 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

گل رزهم به اون خوشگلی خارداره اگرمیخوای ازخوشگلیش لذت ببری تودستت بگیری ممکنه خارش هم دستتوزخمی کنه میگی خواهرشوهرت خیلی خوبه فقط زبونش تنده بهتره تندی زبونش بذاری کماربقیه محبتاش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
با این چیزایی که تعریف کردی  من بودم اصلا سگ محلشون نمیکردم

فک کنم بد متوجه شدی...ببین خاهرشوهرم خوب هممون رو میخاد ینی مثلا مادرش اگ بدجنسی کنه این مخالف مادرشه...مثلا من عقد بودم میخاستم عقدی بگیریم مادرشوهرم شوهرم رو یاد میداد ک عقدی نگیره ولی خاهرشوهرم خیلی تلاش کرد ک عقدی بگیریم اونم ب بهترین نحو احسنت...مثلا ازین اخلاقا داره ولی زبونشم بحال خودش نیس گاهی ی چرتی میگه...

اگر خوبه کاری کن شوهرت اشتیتون بده خواهرش نفهمه تو پا پیش گذاشتی

ببین منو خاهرم جاری هستیم...خاهرم میگه حالا ک روز عید باهم احوالپرسی کردین بیا بریم خونشون

2706