2733
2739

از حق نگذریم خدا خیلی واسم جبران کرد ولی اون چیزی  میخاستم بخاطرس خودکشی کنمو نداد بهم نمیدونم چکارکنم 

خودکشی گناهه نمیخام انجامش بد

شاید مصلحت تورو تو اون نمیبینه که بده بهت

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا داشتم به سالی که گذشت فکر میکردم 

درسته منم مثل تو به ارزوهام نرسیدم حتی خیلی غصه خوردم و اشک ریختم 

اما بی انصافی نکنم لحظات خوب هم زیاد داشت 

عزیز دلم بیا اون خوبا رو ندید نگیریم ❤اگه به صلاحمون باشه مطمئنا بهش میرسیم یا چیز بهتری بهمون میده شک نکن❤

من و تو که از اینده خبر نداریم ... اما خدا داره اینده تک تکمون رو همین الان میبینه و لحظاتی رو برامون انتخاب میکنه که شادترین باشیم...

نه ارزوهایی که از عواقب رد پشتش خبر نداریم...

امیدتو از دست نده 

فقط باهاش دردل کن 

چه وقتی بهتر از امشب❤

2731

این کلیپ رو ببین👇

[URL=https://uupload.ir/view/vid_20240318_210533_156_wxml.mp4/][IMG]https://s8.uupload.ir/css/images/udl6.png[/IMG][/URL]

(روی لینک نگه دار و بعد گزینه باز کردن را بزن) یا (لینک رو کپی کن و توی گوگل سرچش کن)

کلیپ کوتاهه اما ارامشش بی نهایته...

شاید اون موتوری تو دلش داشت غر میزد که دیرم شده کاش موتو تند تر میرف اما نمیدونست اگه یه ثانیه زودتر میرسید ممکن بود جونش رو از دست بده 

شاید ،شاید،شاید...

ما خدا رو داریم رفیق...

بزرگترین قدرت زمین و آسمون...

بسپر به خودش...

با وجود همه مشکلات ، همین که الان داری نفس میکشی و زنده ای خواست اونه... 

❤فقط بسپار به خودش❤

ممنونم از همراهیتون خیلی لطف کردین❤️❤️❤️❤️

ببخشید زیاد نوشتم...شرمنده عزیزم

اما چون دقیقا همدرد بودیم غم تو رو غم خودم دونستم 

نمیشناسمت اما برام عزیزی 

حتی فکر خودکشی یا ارزوی مرگ رو هم دیگه نکن 

بدون واسه خدا خیلی مهمی که از هزار راه دیگه خواسته خوشحالت کنه و نازت رو بخره❤نمیدونم اعتقاداتت چیه اما بدون خدا خیلیییی دوستت داره😍

وجود خدا یه تنه همه نداشته هامون رو جبران میکنه

ان شاءالله توی دلت همیشه خدا رو حس کنی و یه لحظه یادت نره که کسی رو داری که همه چیز به خواست اونه❤

2740