2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برادرم قراره برام جهاز کامل بخره 

چون بابام کار نداره 

تو دوران مجردی هم خیلی بهم سخت گیری کرد 

اجازه نمی‌داد تنهایی برم سبزی بخرم حتی 

خداروشکر ازدواج کردم همسرم اومد 😍 
2731
چرا  اینهمه گیر میده اون بیچاره س!؟

داداش باید گیر بده ، طبیعتشه ..... بابت غیرتش باید پول بده؟

با این حجم توقع که توو نی نی سایت هست میترسم سیل توقع بیاد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اگه گیر میده طبیعتا وظیفه هم داره تامین کنه. 

نمیشه که اعتقاد دارن دختر رو باید کنترل کرد ولی به خرج و مخارج میرسه زن یه انسان کامله و مستقله

اگه روابط خواهر برادری مساوی و توام با احترام که نه برادر هیچ وظیفه ای نداره واقعا 

وظیفش نیست اما اگه خودش بخره بهتر.ولی طفلی برای۴تاخواهر ازکجا بگیره🙃 برای اولین بار خوشحالم رسم جهیزیه نداریم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
چرا بیچاره  چطور موقع گیر دادن بزرگتره ولی موقع خرج نه

برادره میفهمی برادر!

اونم برادر بزرگتر .....

متاسفانه مادر باید اینو جا بندازه که احترام به برادر بزرگ تر در برابر پول گرفتن نیست!!!

بیچاره س چون ازش توقع دارند خرج چننند تا زنو بده

الان مردم جهاز دخترشونم سخت میدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اگه یدونه خواهر بود باز ی چیزی!

بیچاره اول جوونی از کجا بیاره هم خرج خودشو بده هم هم خرج زن و بچه بده هم خرج پدر و مادر بده هم خرج و لباس خواهراسو بده همم ۴تااا جهیزیه ،کم کم کم ی جهیزیه خیلی معمولی ۲۰۰تمن بزاره کنار(تازه درصورتیکه دوماد قبول ک وسایل بزرگ رو خودش بخره) میشه ۸۰۰ میلیون فقط جهیزیه ای ک آخرشم کلی حرف و حدیث در میاد ازش

گیر دادن یه حرفه خرج 4 تا خواهر رو دادن یه حرفه، یعنی اگه دهنش رو ببنده توقع  ندارن ا ...

اگه خودشو بزرگتر میدونه ک گیر میده باید موقع خرج کردن هم خودش و بزرگتربدونه

جدا از جهاز لباسم نمیخره