2737
2739
عنوان

خانم هاوآقایون یک لحظه لطفا

70 بازدید | 7 پست

سلام پارتنرم خیلی پسرخوبیه چندسالی  سال باهاش رابطه دارم والان میخاییم رابطه روجدی کنیم 

خوبی داره فقط زیادوزودجوش میاره بی دلیل عصبانی میشه وزیادی روی آرایشم حساسه میگه چون دوست دارم روت غیرتی هستم اماخیلی هواموداره ازلحاظ مالی وازلحاظ عاطفی و......

میگه اگرازدواج کنیم خوب میشم اماوقتی عصبانی میشه شروع میکنه به دادوهوارکردن البته بعدشم عذرخواهی میکنه میگه چون دوست دارم روت غیرتیم

خانماچی کنم؟؟؟موندم تودوراهی 

واقعا میگه اگه ازدواج کنیم خوب میشم؟😐😂

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اینکه میگن بعد ازدواج خوب میشن دروغه قطعا!!

ایشون اخلاقش اینه شما باید ببینی میتونی کنار بیایی یا نه

تازه همه قبل ازدواج بخشی از رفتارهای خودشون رو نشون نمیدن یعنی شما اخلاق های بد ایشون رو چند برابر کن واسه بعد ازدواج

2728

برای ازدواج میگن هر رفتار بدی که پارنتر داره رو ۵ برابر کن،ببین باز هم میتونی تحمل کنی یانه.

درستش اینه

ولی خب تو شرایط احساسی تصمیم گیری خیلیییییی سخته

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2738