2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهداشت بردی چی گفت؟یه نمودار هست که نشون میده نرماله یا نه،بر حسب قد 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731
مرسی عزیزم بسلامتی ،بین ماه 8 و9 خیلی کم اضافه کرده گفتم شاید این وزنم کم باشه واسه 9 ماهگیش

نه خوبه این موقع ها کمتر وزن اضافه میکنن

بخاطر دندون و چهاردست و پا رفتن و....کم وزن اضافه میکنن

خدایا کمی آرامش فقط همین
2740
نبردمش گفتن چون بیمه دیگه ندارین دیگه بهداشتی نیس بچتون

پس واکسنشو کجا میزنین؟بهداشت ربطی به بیمه نداره اصلا چه بیمه باشین چه نباشین نوزاد تا دوسالگی تحت نظر بهداشت باید باشه, کدوم استان هستین؟نکنه اتباع هستین؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
خواهش میکنم وزن بچه تون رو با بقیه مقایسه نکنید  نسبت به نمودار خودش باید ببینید رشد داشته یا ...

آره اهل مقایسه کردن نیستم فقط خواستم ببینم نسبت به وزن تولدش خوبه که خداروشکر انگار خوبه 

ممنونم ازت

2706