2733
2739
عنوان

دوستم الکی بلاک م کرد

247 بازدید | 39 پست

دوستم یک چند باری تو ایام عید زنگ زد ( البتع من قبل ش بهش پیام عید چند بار تبریک گفتم) 

ولی نتونستم جواب شو بدم بد موقع زنگ میزد ، مثلا تایم نماز ، یا سر افطار...بعدش پیام داد چیه ؟ چی شد ، گفتم ، خودم باهات تماس میگیرم،

بعدش دیشب عگس یکی از همکلاسیامون فرستادم براش گفتم میشناسی؟ ( تو روبیکا) 

پیام رو خوندم‌ بدون هیج کلام زد ، بلاک م کرد

اصن این دوستای تاکسیکو باید انداخت دور

میخای بمونه چیکارش کنی؟

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چندین بار زنگ زد همون تایم نتونستی جواب بدی نیم ساعت بعد یا یه ساعت بعدش خودت زنگ میزدی..پس شما هم نادیده گرفتیش...پیگیرش نشو اگه تصمیم گرفته که دوستیتون رو کنار بذاره شما هم بیخیال شو

یه عده آدم بیشعور هستن فکر میکنن هر موقع زنگ زدن شما وظیفته جواب بدی، اگرم ندی بات دشمن میشن جدی جدی ...

درسته وظیفه نیست 

ولی احترامم خوب چیزیه

بهتره به احترامش 

وقتی وقتش خالی بود باهاش تماس میگرفت

🦋در سکوتی که دلت دست دعا باز نمود🤲🏻، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز🌱💙
دوستت مث من اعصاب کسایی که بهش بی احترامی کنن رو نداره😏

بی احترامی نکردم، موقعیت نداشتم جواب شو بدم ، بعدش خیلی وراج ، موقعیت منم میدونه، دیگه شما یکبار بهدیکی زنگ میزنی، طرف نمیتونه جواب بده پونصد بار پشت سرهم زنگ نمیزنی

درسته وظیفه نیست  ولی احترامم خوب چیزیه بهتره به احترامش  وقتی وقتش خالی بود باهاش تماس ...

هیچ اینطور نیست، بعضیا از جمله خودم اصلا تلفنی صحبت کردن رو دوست نداریم، پیام راحتیم، میتونست توی همون روبیکا پیامشو بذاره دیگه

بی احترامی نکردم، موقعیت نداشتم جواب شو بدم ، بعدش خیلی وراج ، موقعیت منم میدونه، دیگه شما یکبار بهد ...

وقتی تا این حد وقتت پره که نمیتونی جواب تماساشو بدی و 

به نظرت وراجه 

پس خوشحال باش بلاک شدی و دوستیتون بهم خورده 

جواب ندادن اونم بعد این همه تماس نشونه بی احترامیه 

شاید طرف اصلا کار واجب داشته باشه 

این رفتارارو توجیه نکنید خواهشا

هیچ اینطور نیست، بعضیا از جمله خودم اصلا تلفنی صحبت کردن رو دوست نداریم، پیام راحتیم، میتونست توی هم ...

پس وقتی همه رو با دید خودتون قضاوت میکنید 

من حرفی ندارم 

حرفی باقی نمیمونه!!!!!

2706